Atlantique Holiday Club

Otelcilik

,

Aydın

, www.atlantiqueclub.com

Atlantique Holiday Club İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Atlantique Holiday Club Hakkında :

Atlantique Holiday Club

40 dönüm arazi üzerine kurulu 420 oda - 1000 yatak kapasiteli tatil köyü.1974 yılında hizmete açılmış olan tesis 2001-2008 yılları arasında kiracı şirketler tarafından işletildikten sonra, 2009 yılında asıl sahipleri tarafından kurulan Atlantik Enternasyonal Hizmet Organizasyonları Turizm Ticaret Gemi ve Seyahat Acentalığı Ltd. tarafından işletilmeye başlanmış ve tesis tadilat sürecine sokularak yenilenmeye başlanmıştır. Nisan-Ekim ayları arası hizmet veren tesis, Fransa, Belçika, İngilete, Hollanda, Almanya, Rusya ve Türkiye pazarlarına hizmet vermektedir.

Atlantique Holiday Club iş ilanları sayfası ile, Atlantique Holiday Club firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Atlantique Holiday Club iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Atlantique Holiday Club iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atlantique Holiday Club, Otelcilik sektöründe Aydın ilinde faaliyet göstermektedir. Atlantique Holiday Club hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ariş Pırlanta
Sodexo
Korozo Ambalaj
Unicef Türkiye
SECURITEK GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş
REİS GIDA
KEKLİK HAZIR BETON
Groupon Sehirfirsati
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
iss cleaning services
Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
fahler yedek parça ve makina
ASLI BÖREK
Home Sweet Home
Krispy Kreme Doughnuts
AKFA HOLDİNG A.Ş.
TAHSİLDAROĞLU
BAYMAK
Banvit A.Ş. Merkez Şube