Atlantique Holiday Club

Otelcilik

,

Aydın

, www.atlantiqueclub.com

Atlantique Holiday Club İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Atlantique Holiday Club Hakkında :

Atlantique Holiday Club

40 dönüm arazi üzerine kurulu 420 oda - 1000 yatak kapasiteli tatil köyü.1974 yılında hizmete açılmış olan tesis 2001-2008 yılları arasında kiracı şirketler tarafından işletildikten sonra, 2009 yılında asıl sahipleri tarafından kurulan Atlantik Enternasyonal Hizmet Organizasyonları Turizm Ticaret Gemi ve Seyahat Acentalığı Ltd. tarafından işletilmeye başlanmış ve tesis tadilat sürecine sokularak yenilenmeye başlanmıştır. Nisan-Ekim ayları arası hizmet veren tesis, Fransa, Belçika, İngilete, Hollanda, Almanya, Rusya ve Türkiye pazarlarına hizmet vermektedir.

Atlantique Holiday Club iş ilanları sayfası ile, Atlantique Holiday Club firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Atlantique Holiday Club iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Atlantique Holiday Club iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atlantique Holiday Club, Otelcilik sektöründe Aydın ilinde faaliyet göstermektedir. Atlantique Holiday Club hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KALDE
KEKLİK HAZIR BETON
King Paolo
REİS GIDA
Groupon Sehirfirsati
KAVRAM DERSANELERİ
TAHSİLDAROĞLU
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
BORUSAN MAKİNA
ÇETAŞ MOTOR A.Ş.
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları A.Ş.
Ariş Pırlanta
Özkuruşlar Hipermarketleri
iss cleaning services
Pelit
Faruk Güllüoğlu
Home Sweet Home
Penti
GRATİS
Banvit A.Ş. Merkez Şube