Ect Lojistik

Ulaşım

,

Mersin

, www.ectlojistik.com

Ect Lojistik İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Ect Lojistik Hakkında :

Ect Lojistik

Taşımacılık sektöründe hizmet sunmak amacıyla kurulan ECT Lojistik; müşteri odaklı hizmet anlayışı, yaratıcı çözümleri, teknoloji ve insan kaynakları yatırımları ile sektörünün güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen kuruluşlarındandır.
Süreklilik, liderlik ve saygınlık vazgeçilmez ilkelerimizdir. müşterilerimiz için yeni değerler yaratmak, evrensel kalite ve standartlarda lojistik hizmetleri sunmak, ekip arkadaşlarımız ile beraber ülkemize ve sektörümüze değer kazandıracak iş modelleri geliştirmek, varoluş nedenimizdir.

ECT Lojistik; müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamaya çalışan, her zaman daha iyiyi hedefleyen, sadece kendiyle yarışan, takım ruhuyla çalışmayı benimsemiş, gözlemci yapıya sahip, farkını fark ettiren bir firmadır.

Ect Lojistik iş ilanları sayfası ile, Ect Lojistik firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ect Lojistik iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Ect Lojistik iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ect Lojistik, Ulaşım sektöründe Mersin ilinde faaliyet göstermektedir. Ect Lojistik hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Penti
Honda Türkiye A.Ş.
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları A.Ş.
TTNET A.Ş.
Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
KEKLİK HAZIR BETON
AYMAR YAĞ
KALDE
REİS GIDA
ÇETAŞ MOTOR A.Ş.
Pelit
Groupon Sehirfirsati
Özkuruşlar Hipermarketleri
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
EKER SÜT ÜRÜNLERİ - ANKARA BÖL. MÜD.
KIRMAK OTO TİC.AŞ.
İSİMTESCİL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ
HOSPİTADENT
UYUM A.Ş.
Pizza Bulls