Elazığ Özel Damla Hastanesi

Sağlık/Hastane

,

Elazığ

, www.damlahastanesi.com

Elazığ Özel Damla Hastanesi İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Elazığ Özel Damla Hastanesi Hakkında :

Elazığ Özel Damla Hastanesi

Türkiye'de sağlığa yapılan en büyük yatırımlardan biri olan kuruluşumuz, hastalarına sunduğu sağlık hizmetleri ile birlikte modern tesisleri, konforu, profesyonel hizmet anlayışı ve güler yüzlü yaklaşımıyla halkımızın sağlıktaki yeni başvuru merkezi olmaya adaydır.
Bölgemize yapılmış Cumhuriyet tarihinin en büyük özel sektör yatırımı olarak kabul edilen Elazığ Damla Hastanesi yakın bir gelecekte dünyanın yükselen trendi ve artan ihtiyacı olan sağlık turizmi alanında da uluslararası nitelikte hizmet verecek şekilde dizayn edilmiş ve bu yönüyle başta Elazığ olmak üzere, ülkemiz ekonomisine de büyük katkı sağlanması hedeflenmiştir. Ayrıca bölgemizin eskiden beri sıkıntılı süreçlerinden birisi olan nitelikli insan gücü istihdamında da özel yerini kısa sürede almak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
33.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Modern yapısıyla hastalarının tüm beklentilerine cevap vermeyi hedefleyen Elazığ Damla Hastanesi, 3.500 noktadan komuta edilen akıllı bina teknolojisine sahiptir. 19 tanesi yenidoğan olmak üzere toplam 58 yoğun bakım yatağı olan, 2 anjiyo odası ve 14 yataklı anjiyo sonrası dinlenme odası bulunan, 12 adet suit olmak üzere toplam 198 yatak kapasitelidir. Son teknoloji ürünü cihazlar ile donatılmış 13 ameliyathane ve 3 doğumhanesi bulunmaktadır. Görüntüleme ünitemiz 1,5 tesla MR, 128 kesitli BT, sanal anjiyo ünitesi, 4 boyutlu ultrasonografi gibi en son teknoloji ürünleri olan cihazlar ile en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Elazığ Özel Damla Hastanesi iş ilanları sayfası ile, Elazığ Özel Damla Hastanesi firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Elazığ Özel Damla Hastanesi iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Elazığ Özel Damla Hastanesi iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elazığ Özel Damla Hastanesi, Sağlık/Hastane sektöründe Elazığ ilinde faaliyet göstermektedir. Elazığ Özel Damla Hastanesi hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CMC - Customer Management Center
Ariş Pırlanta
KALDE
Pizza Bulls
SECURITEK GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş
UYUM A.Ş.
ÇETAŞ MOTOR A.Ş.
Aegon Emeklilik  (İzmit Bölge Müdürlüğü)
Beğendik Mağazaları
AYMAR YAĞ
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
Özak Tekstil
Groupon Sehirfirsati
King Paolo
KAVRAM DERSANELERİ
BORUSAN MAKİNA
Sodexo
Home Sweet Home