Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş

Eğitim

,

Ankara

, www.etut-interaktif.com

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş Hakkında :

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş

Etüt İnteraktif Eğitim ülkemizde yer alan öğretim çağındaki çocukların eğitim kalitesini yükseltecek çağdaş çalışmalar yürütmek ve Türkiye’nin dev markalarından olan TTNET VİTAMİN’in Türkiye distribütörlüğünü yürütmek amacıyla 2009 yılının Mart ayında “Etüt İnteraktif ” adı altında iki ortaklı olarak kuruldu.
Firma’nın öncelikli misyonu; interaktif eğitim yöntemleri ve düşük maliyetli eğitim projeleri ile eğitimde fırsat eşitliğinin kapısını herkese aralamaktır.
Vizyonu, teknolojinin ışığında, yapılandırmacı eğitimin, eğitim kalitesi, kendi kendine çalışmanın fonksiyonelliği ile, ülke geleceğine katkılı olacak eğitimli bir nesil gerçekleştirmektir.

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş iş ilanları sayfası ile, Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş, Eğitim sektöründe Ankara ilinde faaliyet göstermektedir. Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İTTİFAK HOLDİNG
Home Sweet Home
Sodexo
Ariş Pırlanta
Ramiz Gıda A.Ş.
Adecco Group
Ekici Peynir
BAYMAK
Kayalar Pres
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
TAHSİLDAROĞLU
ASLI BÖREK
EKER SÜT ÜRÜNLERİ - ANKARA BÖL. MÜD.
AİR LİBYA
CMC - Customer Management Center
Beğendik Mağazaları
SECURITEK GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş
TTNET A.Ş.
Krispy Kreme Doughnuts
Özkuruşlar Hipermarketleri