Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş

Eğitim

,

Ankara

, www.etut-interaktif.com

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş Hakkında :

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş

Etüt İnteraktif Eğitim ülkemizde yer alan öğretim çağındaki çocukların eğitim kalitesini yükseltecek çağdaş çalışmalar yürütmek ve Türkiye’nin dev markalarından olan TTNET VİTAMİN’in Türkiye distribütörlüğünü yürütmek amacıyla 2009 yılının Mart ayında “Etüt İnteraktif ” adı altında iki ortaklı olarak kuruldu.
Firma’nın öncelikli misyonu; interaktif eğitim yöntemleri ve düşük maliyetli eğitim projeleri ile eğitimde fırsat eşitliğinin kapısını herkese aralamaktır.
Vizyonu, teknolojinin ışığında, yapılandırmacı eğitimin, eğitim kalitesi, kendi kendine çalışmanın fonksiyonelliği ile, ülke geleceğine katkılı olacak eğitimli bir nesil gerçekleştirmektir.

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş iş ilanları sayfası ile, Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş, Eğitim sektöründe Ankara ilinde faaliyet göstermektedir. Etüt İnteraktif Eğitim Hizmetleri Ltd. Ş hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GRATİS
TAHSİLDAROĞLU
AKFA HOLDİNG A.Ş.
Ariş Pırlanta
KIRMAK OTO TİC.AŞ.
TOMTOM
Evgör Mobilya
Korozo Ambalaj
Sodexo
Adecco Group
Modoko
Özkuruşlar Hipermarketleri
Pelit
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
Home Sweet Home
Honda Türkiye A.Ş.
İŞMONT TEKSTİL
AYMAR YAĞ
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
çilek mobilya bölge müdürlüğü