Eubsa Turkey

Hizmet / İşletme Servisi

,

İstanbul Anadolu

, www.eubsaturkey.com

Eubsa Turkey İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Eubsa Turkey Hakkında :

Eubsa Turkey

1980'li yılların başında antiterör ve güvenlik konularında uzman bir ekip tarafından, günümüzde uluslararası bir şirket haline gelen EUBSA (EU Brillstein Security Agency)'nın ilk şirketi olan Brillstein Security Group'un temelleri atıldı. Şirket, dünya çapında anti-terör, hırsızlık/dolandırıcılık karşıtı araştırma ve istihbarat üzerine uzmanlaşmış güvenlik hizmeti sunmaya başladı. Sektördeki uzman ekip yetersizliğinin görülmesi üzerine, EUBSA ve dünyanın farklı yerlerinden gelen güvenlik profesyonelleri ile birlikte EFFACT (Elite Fighting and Fitness and Combat Training) kursları geliştirilerek eğitimlere başlandı. Suç ve terörizm evrenselleştikçe, dünyanın birçok yerinde aynı kalite ve titizlikle güvenlik hizmetlerini sunmaya hazır, konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan global bir ağ kurulmasına karar verildi. EUBSA BV Inc., PALADIN RISK ASSESSMENT, PALADIN INTEL ve INFORMATION SERVICES gibi güvenlik ve tesis yönetim alanlarında önemli uzman şirketler ağa katıldı. Amerika ve Avrupa'nın yanı sıra, Güney Afrika, Kuzey Afrika, Kenya, Pakistan ve Hindistan'da yeni BSG-EUBSA bölge ofisleri kuruldu. Nepal, Afganistan ve Tahiti de BSG bünyesine katılan ülkeler arasına girdi. BSA (Brillstein Security Academy) e-eğitim kurumunun işbirliği ile eğitim ve araştırma kursları dahil olmak üzere tüm güvenlik ve diğer hizmet alanlarını kapsayan bir birlik 1991 yılında kurularak başarılı hizmetleri ile günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüzde BRILLSTEIN SECURITY, dünya çapında yüksek derecede profesyonel ve yetenekli, dünyanın her bir tarafına her türlü profesyonel güvenlik ve koruma hizmeti, güvenlik eğitimi, özel ve tüzel kişilere özel koruma hizmetleri sunabilen bir dizi şirketten oluşmaktadır. Dünya çapında 550 ofisten oluşan Brillstein Security Group (BSG) içinde EUBSA, birinci sınıf güvenlik hizmetlerinin ana sağlayıcısıdır. Güvenlik ve koruma hizmetlerinde yüksek kaliteyi garantilemek adına ağa bağlı tüm ülkelerde BSG standartlarında hizmet verilmektedir..
1980'li yılların başından beri uluslararası alanda geniş bir hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteren EUBSA, Türkiye'deki organizasyonuna Tesis Yönetim ve İşletme Hizmetlerini de ekleyerek bu sektörde kendini ispat etmiş başarılı profesyonelleri, güçlü markamız altında toplamıştır. Amacımız, güvenlik hizmetlerinde dünyanın birçok ülkesinde yakaladığımız başarıyı, bu alanda da yakalayıp, güçlü global organizasyonumuza dahil etmektir.

Eubsa Turkey iş ilanları sayfası ile, Eubsa Turkey firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Eubsa Turkey iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Eubsa Turkey iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eubsa Turkey, Hizmet / İşletme Servisi sektöründe İstanbul Anadolu ilinde faaliyet göstermektedir. Eubsa Turkey hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Home Sweet Home
Modoko
TAHSİLDAROĞLU
İSİMTESCİL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ
Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Penti
Faruk Güllüoğlu
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
Unicef Türkiye
Ekici Peynir
Özak Tekstil
Sabri Özel Tekstil
ÇETAŞ MOTOR A.Ş.
KIRMAK OTO TİC.AŞ.
BAYMAK
Pizza Bulls
Korozo Ambalaj
iss cleaning services
HATEMOĞLU