Evdiz Alışveriş Merkezleri

Mağazacılık / Perakendecilik

,

İstanbul Avrupa

, www.evdiz.com.tr

Evdiz Alışveriş Merkezleri İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Evdiz Alışveriş Merkezleri Hakkında :

Evdiz Alışveriş Merkezleri

1994 yılında Bursa'da 60m2 küçük bir işyeri olarak faaliyet göstermeye başlayan EVDİZ AVM bugün 25.000 m2 kapalı çalışma alanı, profesyonel ve geniş bir kadro ile sektörün önce gelen şirketleri arasında yerini almaktadır.

İstanbul, Bursa, Silivri, Selimpaşa, Yayla, Çerkezköy, Tekirdağ, Eskişehir, Samsun, Gaziantep, Şanlıurfa'da olmak üzere toplam 10 şubemiz bulunmaktadır.

Beyaz eşyadan züccaciyeye, tekstiden mobilyaya, elektronikten halıya kadar 58.000 .eşit ürünler mağazacılık ve perakende sektöründe hizmet vermekteyiz.

Zincir mağazacılık anlayılında firmamız bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri bünyesinde barındırıp tüketicilere en uygun koşullarda sunmaktadır.

Evdiz Alışveriş Merkezleri iş ilanları sayfası ile, Evdiz Alışveriş Merkezleri firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Evdiz Alışveriş Merkezleri iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Evdiz Alışveriş Merkezleri iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evdiz Alışveriş Merkezleri, Mağazacılık / Perakendecilik sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Evdiz Alışveriş Merkezleri hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

UYUM A.Ş.
fahler yedek parça ve makina
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
İMES İşletme Kooperatifi
iss cleaning services
Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
HATEMOĞLU
Korozo Ambalaj
Honda Türkiye A.Ş.
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
CMC - Customer Management Center
BAYMAK
Adecco Group
Modoko
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ
REİS GIDA
Sabri Özel Tekstil
Penti