Evdiz Alışveriş Merkezleri

Mağazacılık / Perakendecilik

,

İstanbul Avrupa

, www.evdiz.com.tr

Evdiz Alışveriş Merkezleri İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Evdiz Alışveriş Merkezleri Hakkında :

Evdiz Alışveriş Merkezleri

1994 yılında Bursa'da 60m2 küçük bir işyeri olarak faaliyet göstermeye başlayan EVDİZ AVM bugün 25.000 m2 kapalı çalışma alanı, profesyonel ve geniş bir kadro ile sektörün önce gelen şirketleri arasında yerini almaktadır.

İstanbul, Bursa, Silivri, Selimpaşa, Yayla, Çerkezköy, Tekirdağ, Eskişehir, Samsun, Gaziantep, Şanlıurfa'da olmak üzere toplam 10 şubemiz bulunmaktadır.

Beyaz eşyadan züccaciyeye, tekstiden mobilyaya, elektronikten halıya kadar 58.000 .eşit ürünler mağazacılık ve perakende sektöründe hizmet vermekteyiz.

Zincir mağazacılık anlayılında firmamız bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri bünyesinde barındırıp tüketicilere en uygun koşullarda sunmaktadır.

Evdiz Alışveriş Merkezleri iş ilanları sayfası ile, Evdiz Alışveriş Merkezleri firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Evdiz Alışveriş Merkezleri iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Evdiz Alışveriş Merkezleri iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evdiz Alışveriş Merkezleri, Mağazacılık / Perakendecilik sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Evdiz Alışveriş Merkezleri hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kayalar Pres
Beğendik Mağazaları
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
çilek mobilya bölge müdürlüğü
Ramiz Gıda A.Ş.
fahler yedek parça ve makina
İMES İşletme Kooperatifi
Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
Banvit A.Ş. Merkez Şube
Adecco Group
Ekici Peynir
Korozo Ambalaj
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
Sabri Özel Tekstil
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
Krispy Kreme Doughnuts
ÇANAKCILAR SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş.
KIRMAK OTO TİC.AŞ.
Sodexo
Evgör Mobilya