Evdiz Alışveriş Merkezleri

Mağazacılık / Perakendecilik

,

İstanbul Avrupa

, www.evdiz.com.tr

Evdiz Alışveriş Merkezleri İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Evdiz Alışveriş Merkezleri Hakkında :

Evdiz Alışveriş Merkezleri

1994 yılında Bursa'da 60m2 küçük bir işyeri olarak faaliyet göstermeye başlayan EVDİZ AVM bugün 25.000 m2 kapalı çalışma alanı, profesyonel ve geniş bir kadro ile sektörün önce gelen şirketleri arasında yerini almaktadır.

İstanbul, Bursa, Silivri, Selimpaşa, Yayla, Çerkezköy, Tekirdağ, Eskişehir, Samsun, Gaziantep, Şanlıurfa'da olmak üzere toplam 10 şubemiz bulunmaktadır.

Beyaz eşyadan züccaciyeye, tekstiden mobilyaya, elektronikten halıya kadar 58.000 .eşit ürünler mağazacılık ve perakende sektöründe hizmet vermekteyiz.

Zincir mağazacılık anlayılında firmamız bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri bünyesinde barındırıp tüketicilere en uygun koşullarda sunmaktadır.

Evdiz Alışveriş Merkezleri iş ilanları sayfası ile, Evdiz Alışveriş Merkezleri firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Evdiz Alışveriş Merkezleri iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Evdiz Alışveriş Merkezleri iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evdiz Alışveriş Merkezleri, Mağazacılık / Perakendecilik sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Evdiz Alışveriş Merkezleri hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Groupon Sehirfirsati
EKER SÜT ÜRÜNLERİ - ANKARA BÖL. MÜD.
Unicef Türkiye
çilek mobilya bölge müdürlüğü
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları A.Ş.
Modoko
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
Faruk Güllüoğlu
ASLI BÖREK
İSİMTESCİL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
Özkuruşlar Hipermarketleri
AKFA HOLDİNG A.Ş.
HATEMOĞLU
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Sabri Özel Tekstil
Home Sweet Home
Adecco Group
İMES İşletme Kooperatifi