Hisar Çatal Bıçak

Mağazacılık / Perakendecilik

,

Aksaray

, www.hisar.com.tr

Hisar Çatal Bıçak İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hisar Çatal Bıçak Hakkında :

Hisar Çatal Bıçak

HİSAR ÇATAL KAŞIK VE PASLANMAZ MADENİ EŞYA
SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hisar 1968 yılında, paslanmaz çelik çatal-kaşık ve tencere üretmek üzere kuruldu. 1990 yılında İstanbul'un sanayi bölgelerinden Esenyurt'ta 25.000 metrekare kapalı alana sahip kendi fabrika binasına taşındı. Hisar, dünya standartlarına uygun üretim için ileri teknoloji ve makine parkuru ithal ederek kapasitesini arttırmak için yatırımlarına devam etmektedir.

Temel prensibi yüksek kaliteli ürünler imal etmek olan Hisar, sektörünün ilk ve tek ISO 9001 Belgesine sahip kuruluşudur. Üretimde, Alman Krupp Thyseen firmasının AISI 304 kalite, 18/10 krom/nikel alaşımlı paslanmaz çeliği kullanılmaktadır.

Deneyimli teknik kadrosu ve Ar-Ge'ye verdiği önemle Hisar, zengin desen ve model çeşidi ile ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, yıllardan beri yüklendiği misyononu geleceğe taşıyacaktır.

Hisar Çatal Bıçak iş ilanları sayfası ile, Hisar Çatal Bıçak firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Hisar Çatal Bıçak iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Hisar Çatal Bıçak iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hisar Çatal Bıçak, Mağazacılık / Perakendecilik sektöründe Aksaray ilinde faaliyet göstermektedir. Hisar Çatal Bıçak hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

UYUM A.Ş.
Penti
Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
GRATİS
AYMAR YAĞ
Banvit A.Ş. Merkez Şube
Beğendik Mağazaları
KEKLİK HAZIR BETON
Pelit
BORUSAN MAKİNA
AİR LİBYA
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
Home Sweet Home
Ariş Pırlanta
Ekici Peynir
Sodexo
İŞMONT TEKSTİL
Aegon Emeklilik  (İzmit Bölge Müdürlüğü)
Krispy Kreme Doughnuts
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ