İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş.

Tekstil

,

Tekirdağ

, www.ipekfantazitekstil.com.tr

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. Hakkında :

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş.

İpek Fantazi Tekstil A.Ş.'in tekstildeki yolculuğu 1984 yılında Sultanhamam (İstanbul)'da sadece kumaş ticareti (alım - satım) ile başlamıştır. O tarihte mütevazi bir yaklaşımla kurulan şirketimiz, ilerleyen süreçte sürekli gelişim ve yenilenme anlayışını sahip olduğu sektörel bilgi, beceri ve yeteneklerle birleştirmiştir. Bu sebeple, ihtiyaca uygun hizmeti sunabilmek amacıyla 2000 yılında kumaş üretimine başlanmıştır. Değişen ihtiyaçlara uyumlu bir yönetim anlayışına sahip olan şirketimizin üretim faaliyetlerine bir yenisi olan iplik üretimi de 2010 yılının ortasında eklenmiştir.

Bugün gelinen noktada İpek Fantazi Tekstil A.Ş. müşterilerine yenilikçi ve kaliteli ürünlerle kumaş ve iplik üretimi hizmeti sunmaya devam etmektedir ve faaliyetlerini İstanbul Şişli Merkez ve Tekirdağ Çorlu Fabrika'da sürdürmektedir.

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. iş ilanları sayfası ile, İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş., Tekstil sektöründe Tekirdağ ilinde faaliyet göstermektedir. İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Faruk Güllüoğlu
Evgör Mobilya
CMC - Customer Management Center
ÇANAKCILAR SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş.
KIRMAK OTO TİC.AŞ.
Kayalar Pres
Modoko
TOMTOM
Özkuruşlar Hipermarketleri
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
Sodexo
BAYMAK
Home Sweet Home
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
Pizza Bulls
Ramiz Gıda A.Ş.
Sabri Özel Tekstil
AYMAR YAĞ
AKFA HOLDİNG A.Ş.
Penti