İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş.

Tekstil

,

Tekirdağ

, www.ipekfantazitekstil.com.tr

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. Hakkında :

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş.

İpek Fantazi Tekstil A.Ş.'in tekstildeki yolculuğu 1984 yılında Sultanhamam (İstanbul)'da sadece kumaş ticareti (alım - satım) ile başlamıştır. O tarihte mütevazi bir yaklaşımla kurulan şirketimiz, ilerleyen süreçte sürekli gelişim ve yenilenme anlayışını sahip olduğu sektörel bilgi, beceri ve yeteneklerle birleştirmiştir. Bu sebeple, ihtiyaca uygun hizmeti sunabilmek amacıyla 2000 yılında kumaş üretimine başlanmıştır. Değişen ihtiyaçlara uyumlu bir yönetim anlayışına sahip olan şirketimizin üretim faaliyetlerine bir yenisi olan iplik üretimi de 2010 yılının ortasında eklenmiştir.

Bugün gelinen noktada İpek Fantazi Tekstil A.Ş. müşterilerine yenilikçi ve kaliteli ürünlerle kumaş ve iplik üretimi hizmeti sunmaya devam etmektedir ve faaliyetlerini İstanbul Şişli Merkez ve Tekirdağ Çorlu Fabrika'da sürdürmektedir.

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. iş ilanları sayfası ile, İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş., Tekstil sektöründe Tekirdağ ilinde faaliyet göstermektedir. İpek Fantazi Tekstil Tic. Ve San. Aş. hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
REİS GIDA
AİR LİBYA
AKFA HOLDİNG A.Ş.
Honda Türkiye A.Ş.
Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Sodexo
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ
SECURITEK GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş
Beğendik Mağazaları
BORUSAN MAKİNA
Korozo Ambalaj
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
BAYMAK
HOSPİTADENT
ÇANAKCILAR SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş.
İŞMONT TEKSTİL
SMS - TORK
İMES İşletme Kooperatifi
Pelit