BAYAN ŞÖFÖR iş ilanları

eleman.net'te!
Örn: Muhasebe Elemanı, Şoför, Makine Mühendisi, Web Developer

BAYAN ŞÖFÖR iş ilanları


İş Alarmınızı Oluşturun !

Aramanıza uygun yeni iş ilanları yayınlandığında, sizin belirlediğiniz sürede eposta ile bilgilendirme yapabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Üyelerimizden;

Bundan 3 hafta önce üniversite eğitimimi bitirip Ankara'ya kesin dönüş yaptım ve KPSS sınavına hazırlanacağım bu sene en az 1 yıl çalışmayı düşündüğüm ve bunun için 1 hafta boyunca sayfanızda bir çok iş ilanına başvurdum, görüşmelere çağrıldım. 1 haftalık arayışın sonunda tam da aradığım gibi maddi-manevi beni mutlu eden işi sizin aracılığınızla buldum.

2 haftadır işime gayet mutlu bir şekilde gidip geliyorum. İşimiz gereği bir çok eleman ilanımız oluyor ve yine sayfanıza verdiğimiz ilanlar ile bir çok eleman aldık.

Geçen hafta da abim iş arıyordu ve yine sayfanızdan ilanlara baktım ve abim için firmaları aradım. Şansımıza ilk görüşmeye gittiğimiz yerden de abim için yine maddi-manevi tatmin edici bir iş bulup olumlu sonuç aldık ve bugun abimde ilk iş gününe başladı. Sanırım bu duruma en çok annem sevindi. Ailemiz olarak çok rahatladık. Sizlere, bu sitenin yapımında ve devamında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ebru G. / Ankara
Tüm Yorumlar
Pelit
Faruk Güllüoğlu
Elvan Reklam
GRATİS
Ariş Pırlanta
ASLI BÖREK
ÇETAŞ MOTOR A.Ş.
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
Kom Tekstil ve Konfeksiyon A.Ş.
NT Kitap Kırtasiye Büro Malzemeleri
TTNET A.Ş.
atasun optik
Evgör Mobilya
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Unicef Türkiye
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Modoko
İSİMTESCİL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ
Adecco Group
Honda Türkiye A.Ş.