KAT GÖREVLİSİ iş ilanları

eleman.net'te!


İŞ İLANLARI SEÇİMLERİNİZ
Anahtar Kelime

KAT GÖREVLİSİ iş ilanları

KAT GÖREVLİSİ iş ilanları


İş Alarmınızı Oluşturun !

Aramanıza uygun yeni iş ilanları yayınlandığında, sizin belirlediğiniz sürede eposta ile bilgilendirme yapabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İş İlanları : KAT GÖREVLİSİ iş ilanları listelenmektedir. Kariyer hedeflerinize uygun KAT GÖREVLİSİ iş ilanları ve eleman ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. İlanlara iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bize ulaşabilirsiniz.

İş İlanları Arama Kriteriniz : KAT GÖREVLİSİ iş ilanları, KAT GÖREVLİSİ iş ilanları ve eleman ilanları elemanonline

Eleman ilanları arama formunu kullanarak istediğiniz şehir iş ilanları, sektör iş ilanları, çalışma şekli iş ilanları veya cinsiyete göre arama yapabilirsiniz. Eleman ilanlarına iş başvurusu yapabilmeniz için eleman.net'te online aday üyeliğinizin olması gerekmektedir.

İş arama formu ile kriterlerinize göre iş ilanları bulabilirsiniz. Yayınlanan iş ilanı ve elemanı için belirtilen kriterlere uygunsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. Eleman.net'te onbinlerce eleman ilanı bulunmaktadır. Eleman.net'te size uygun eleman ilanı mutlaka vardır.

Üyelerimizden;

Bundan 3 hafta önce üniversite eğitimimi bitirip Ankara'ya kesin dönüş yaptım ve KPSS sınavına hazırlanacağım bu sene en az 1 yıl çalışmayı düşündüğüm ve bunun için 1 hafta boyunca sayfanızda bir çok iş ilanına başvurdum, görüşmelere çağrıldım. 1 haftalık arayışın sonunda tam da aradığım gibi maddi-manevi beni mutlu eden işi sizin aracılığınızla buldum.

2 haftadır işime gayet mutlu bir şekilde gidip geliyorum. İşimiz gereği bir çok eleman ilanımız oluyor ve yine sayfanıza verdiğimiz ilanlar ile bir çok eleman aldık.

Geçen hafta da abim iş arıyordu ve yine sayfanızdan ilanlara baktım ve abim için firmaları aradım. Şansımıza ilk görüşmeye gittiğimiz yerden de abim için yine maddi-manevi tatmin edici bir iş bulup olumlu sonuç aldık ve bugun abimde ilk iş gününe başladı. Sanırım bu duruma en çok annem sevindi. Ailemiz olarak çok rahatladık. Sizlere, bu sitenin yapımında ve devamında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ebru G. / Ankara
Tüm Yorumlar
Aegon Emeklilik  (İzmit Bölge Müdürlüğü)
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SMS - TORK
KEKLİK HAZIR BETON
HOSPİTADENT
Modoko
Özak Tekstil
EKER SÜT ÜRÜNLERİ - ANKARA BÖL. MÜD.
iss cleaning services
ÇETAŞ MOTOR A.Ş.
AİR LİBYA
KIRMAK OTO TİC.AŞ.
HATEMOĞLU
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları A.Ş.
UYUM A.Ş.
İŞMONT TEKSTİL
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
Pelit
REİS GIDA
Sodexo