UNLU MAMÜLLER iş ilanları

eleman.net'te!
Örn: Muhasebe Elemanı, Şoför, Makine Mühendisi, Web Developer

UNLU MAMÜLLER iş ilanları


İş Alarmınızı Oluşturun !

Aramanıza uygun yeni iş ilanları yayınlandığında, sizin belirlediğiniz sürede eposta ile bilgilendirme yapabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Üyelerimizden;

Bundan 3 hafta önce üniversite eğitimimi bitirip Ankara'ya kesin dönüş yaptım ve KPSS sınavına hazırlanacağım bu sene en az 1 yıl çalışmayı düşündüğüm ve bunun için 1 hafta boyunca sayfanızda bir çok iş ilanına başvurdum, görüşmelere çağrıldım. 1 haftalık arayışın sonunda tam da aradığım gibi maddi-manevi beni mutlu eden işi sizin aracılığınızla buldum.

2 haftadır işime gayet mutlu bir şekilde gidip geliyorum. İşimiz gereği bir çok eleman ilanımız oluyor ve yine sayfanıza verdiğimiz ilanlar ile bir çok eleman aldık.

Geçen hafta da abim iş arıyordu ve yine sayfanızdan ilanlara baktım ve abim için firmaları aradım. Şansımıza ilk görüşmeye gittiğimiz yerden de abim için yine maddi-manevi tatmin edici bir iş bulup olumlu sonuç aldık ve bugun abimde ilk iş gününe başladı. Sanırım bu duruma en çok annem sevindi. Ailemiz olarak çok rahatladık. Sizlere, bu sitenin yapımında ve devamında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ebru G. / Ankara
Tüm Yorumlar
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
Çelebi Havacılık Holding A.Ş.
GUSTO GİYİM A.Ş
TOMTOM
AYMAR YAĞ
MİELE
NOKTA VİP GÜVENLİK
Atasun Optik
BAYMAK
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
UYUM A.Ş.
ÇANAKCILAR SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş.
ARIKANLI HOLDİNG
İŞTESİZ DANIŞMANLIK
ÖZEL İSTANBUL MEDİPOL HASTANESİ
MERCEDES-BENZ TÜRK
ALLİANZ SİGORTA
Sika Yapı Kimyasalları A.Ş.
C&A Moda Tic. A.Ş.
Özkuruşlar Hipermarketleri