emekli iş ilanları

eleman.net'te!
Örn: Muhasebe Elemanı, Şoför, Makine Mühendisi, Web Developer

emekli ilanları


İş Alarmınızı Oluşturun !

Aramanıza uygun yeni iş ilanları yayınlandığında, sizin belirlediğiniz sürede eposta ile bilgilendirme yapabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İş İlanları : emekli iş ilanları ve eleman ilanları eleman.net'te. Kariyer hedeflerinize uygun emekli iş ilanları ve eleman ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Emekli iş arıyorum diyorsanız, emekli arayanlar tarafından yayınlanan ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş İlanları Seçimleriniz
Anahtar Kelime
Aramanızı Daraltın
Arama Sonuçlarını Paylaşın
Üyelerimizden;

Herkese merhaba, uzun yıllar belirli iş kollarında çalışmaktaydım. Hayatın gerektirdiklerine yetişebilmek gerçekten zor artık günümüzde. Kesintili çalışma hayatımda sürekli olabilecek iş arayışım devam ediyordu. Birkaç iş ilanı veren ve alan sitelere üye olarak iş başvurularım oldu. Fakat ya şartlar uygun olmadı yada uygun olduğu taktirde siz arayacağız sözleriyle geçiştirildi. Eleman.net'ı farkettim ve denemek istedim. İyi ki denemişim. Çok kısa bir zaman içerisinde birkaç iş görüşmesine çağırldım. Görüşmeler neticesinde hem işverene hem de bana uyan şartlarda uygun bir işe başlamış oldum. Şu an işimde çalışıyorum ve memnunum.

Teşekkürler eleman.net...

Bayram C. - Düzce
Tüm Yorumlar
MY STAFF
Anadolu Akvaryum ve Pet Ürünleri A.Ş.
İSKEFE DERİ A.Ş
Okyanus Eğitim Kurumları AŞ
LCWAİKİKİ-TAHA GİYİM
Method Research Company
Turkcell Global Bilgi
ÖZDİLEK HOLDİNG
McDonald's
HALKA GRUP
Hacıbaşar
Direktika İnsan Kaynakları
AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.ş.
Deva Holding
ALIŞAN LOJİSTİK A.Ş
ALTAY GÜVENLİK
DEDEMAN HOLDİNG
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.
ebebek
GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİ