Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti

İnşaat

,

İstanbul Avrupa

Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti Hakkında :

Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti

Şirketimiz; 1966 yılında, Hollânda'nın Rotterdam şehrinde kuruldu. 1973'de Almanya, 1975'de Belçika, 1981'de A.B.D. ve 1989 yılında Türkiye'deki şirketlerimiz faaliyete geçirildi.
1966-1997 yılları arasındaki zaman diliminde şirketlerimizde; Elektronik eşyalar ve porselen sofra takımları markalarının ithalat, ihracat, toptan dağıtım ve perakende satış faaliyetleri sürdürüldü. Buna paralel olarak, ithalat-ihracat-toptan ve perakende satış branşlarında uzmanlaşıldı. Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya, Uzak-doğu, Kuzey ve Güney Amerika ülkelerindeki 20'den fazla fabrika ile yoğun ticari faaliyetlerde bulunuldu.
30 yıl gibi uzun bir zaman diliminde, rekabetin kıyasıya yaşandığı, ticari hayatın çok zor ve stresli olduğu Avrupa ülkelerinde, müteşebbis varlığımız ticari başarılarla devam ettirildi. Yabancı ülkelerde iş yapmanın getirdiği çeşitli zorluklar ve çok yoğun çabalarla geçen bu yıllarda, zengin deneyimler ve maddi imkânlar kazanıldı.
1997 yılında; İnşaat, Gayrimenkul, Turizm ve Mağazacılık, konularındaki ticari faaliyetlerimize Türkiye'de devam etme kararımız ile yurtdışı şirketlerimizin faaliyetlerine son verildi.
Şu anda, İstanbul Bahçelievler – Yenibosna; Basınekspresyolu, Çınar Cad. 24 adresindeki merkezimizde, 15.10.2012 tarihinde açacağımız 300m2 büyüklükteki, uluslararası giyim markaları satan mağazamızı modernize etmek ve 25.12.2012 tarihinde açacağımız “OTEL ZİNCİRİMİZİN İLK HALKASI” 4 yıldızlı, 300 yataklı turistik otelimizin inşaat işlerini tamamlamakla meşgul bulunmaktayız.

Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti, İnşaat sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Kadak İnşaat Oto. Tic Ltd Şti hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Krispy Kreme Doughnuts
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
çilek mobilya bölge müdürlüğü
KAVRAM DERSANELERİ
Pizza Bulls
EKER SÜT ÜRÜNLERİ - ANKARA BÖL. MÜD.
Ariş Pırlanta
Sabri Özel Tekstil
Ekici Peynir
Unicef Türkiye
Aegon Emeklilik  (İzmit Bölge Müdürlüğü)
İdevit Seramik
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ
Ramiz Gıda A.Ş.
UYUM A.Ş.
TAHSİLDAROĞLU
iss cleaning services
HATEMOĞLU
İTTİFAK HOLDİNG