Kare Uluslararası Nakliyat

İthalat/İhracat

,

İstanbul Avrupa

, www.karetrans.com

Kare Uluslararası Nakliyat İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Kare Uluslararası Nakliyat Hakkında :

Kare Uluslararası Nakliyat

Kare Nakliyat, Türkiye’den Romanya’ya komple ve parsiyel taşımacılığı yapan ilk firma ünvanını 1990 yılında kazandı. Ağırlıklı olarak parsiyel taşımacılık hizmeti veren firmamız, düz ve jumbo tenteli römorklar ile verdiği hizmeti son yıllarda askılı-kapalı kasa araçlar ile ürün yelpazesini genişleterek, yaptığı nakliye organizasyonlarının %75′inden fazlasını tekstil ve konfeksiyon sektörüne yöneltti. Balkan ülkelerine, Avrupa ülkelerine ve Doğu Bloğu ülkelerine parsiyel ve komple yükleme hizmetleri veren firmamız, sahip olduğu araç filosu ve insan kaynakları ile kaliteli, hızlı ve güvenli servislerini arttırarak sürdürmektedir.

Romanya, Bulgaristan, Moldova ve Makedonya‘da depolama ve dağıtım hizmeti veren güçlü partnerleri ile oluşturduğu ağ sayesinde parsiyel taşımalarda lider konumundadır.

Kare Uluslararası Nakliyat iş ilanları sayfası ile, Kare Uluslararası Nakliyat firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kare Uluslararası Nakliyat iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Kare Uluslararası Nakliyat iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kare Uluslararası Nakliyat, İthalat/İhracat sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Kare Uluslararası Nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

AKFA HOLDİNG A.Ş.
TAHSİLDAROĞLU
HATEMOĞLU
BAYMAK
İTTİFAK HOLDİNG
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
Sodexo
Faruk Güllüoğlu
Pelit
İMES İşletme Kooperatifi
Korozo Ambalaj
KAVRAM DERSANELERİ
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
Özkuruşlar Hipermarketleri
Evgör Mobilya
Home Sweet Home
Beğendik Mağazaları
CMC - Customer Management Center
TOMTOM
Ramiz Gıda A.Ş.