Kare Uluslararası Nakliyat

İthalat/İhracat

,

İstanbul Avrupa

, www.karetrans.com

Kare Uluslararası Nakliyat İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Kare Uluslararası Nakliyat Hakkında :

Kare Uluslararası Nakliyat

Kare Nakliyat, Türkiye’den Romanya’ya komple ve parsiyel taşımacılığı yapan ilk firma ünvanını 1990 yılında kazandı. Ağırlıklı olarak parsiyel taşımacılık hizmeti veren firmamız, düz ve jumbo tenteli römorklar ile verdiği hizmeti son yıllarda askılı-kapalı kasa araçlar ile ürün yelpazesini genişleterek, yaptığı nakliye organizasyonlarının %75′inden fazlasını tekstil ve konfeksiyon sektörüne yöneltti. Balkan ülkelerine, Avrupa ülkelerine ve Doğu Bloğu ülkelerine parsiyel ve komple yükleme hizmetleri veren firmamız, sahip olduğu araç filosu ve insan kaynakları ile kaliteli, hızlı ve güvenli servislerini arttırarak sürdürmektedir.

Romanya, Bulgaristan, Moldova ve Makedonya‘da depolama ve dağıtım hizmeti veren güçlü partnerleri ile oluşturduğu ağ sayesinde parsiyel taşımalarda lider konumundadır.

Kare Uluslararası Nakliyat iş ilanları sayfası ile, Kare Uluslararası Nakliyat firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kare Uluslararası Nakliyat iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Kare Uluslararası Nakliyat iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kare Uluslararası Nakliyat, İthalat/İhracat sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Kare Uluslararası Nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HATEMOĞLU
Korozo Ambalaj
BAYMAK
ASLI BÖREK
UYUM A.Ş.
İdevit Seramik
fahler yedek parça ve makina
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları A.Ş.
KEKLİK HAZIR BETON
Beğendik Mağazaları
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
iss cleaning services
BORUSAN MAKİNA
Penti
Sabri Özel Tekstil
Unicef Türkiye
King Paolo
Honda Türkiye A.Ş.
Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
Modoko