Kervan Ambalaj

Ambalaj ve Kağıt

,

İstanbul Avrupa

, www.kervanambalaj.com

Kervan Ambalaj İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Kervan Ambalaj Hakkında :

Kervan Ambalaj

Kervan Ambalaj Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında Yontan kardeşler tarafından kurulmuş kağıt ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket kendisine ait 3.000 m2 lik binada KESEPAK markası ile T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izni ile Gıda kodeksine uygun Gıda Paketleme malzemeleri üretmektedir.
Yurtiçinde ve yurtdışında belli bir isme sahip olup Grafik, Tasarım, Kalıp ve Klişe gibi yan hizmetleri kendi bünyesinde üreten kendi sektöründe lider bir firmadır. Kervan Ambalaj Ofset baskı ve Flexo baskı sistemleri kullanarak kâğıda birçok çeşitlilik kazandırmaktadır. Firmamız ayrıca muadilimiz firma ve kuruluşlara yan ürünler temin ve satışını yapan bir aile şirketidir. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi sitemizde mevcut olup. Standart dışı ürün talepleri için bizimle temasa geçmenizi rica ederiz.

Vizyonumu : Başarılı ve köklü geçmişimizi, değişen piyasa ve sektör şartlarına göre yapılandırmak ve yeni projelerle geliştirmektir.

Misyonumuz : Etik iş değerlerine olan bağlılığından kopmadan, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır.

Kervan Ambalaj iş ilanları sayfası ile, Kervan Ambalaj firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kervan Ambalaj iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Kervan Ambalaj iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kervan Ambalaj, Ambalaj ve Kağıt sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Kervan Ambalaj hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CMC - Customer Management Center
Sodexo
iss cleaning services
EKER SÜT ÜRÜNLERİ - ANKARA BÖL. MÜD.
TAHSİLDAROĞLU
AYMAR YAĞ
Özak Tekstil
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
UYUM A.Ş.
TTNET A.Ş.
fahler yedek parça ve makina
Kayalar Pres
Krispy Kreme Doughnuts
AİR LİBYA
ASLI BÖREK
İdevit Seramik
İSİMTESCİL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
Evgör Mobilya