Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım

İnşaat

,

İstanbul Anadolu

, www.kuletek.com.tr

Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım Hakkında :

Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım

Firmamız asansör sektörünün önde gelen markalarından Hyundai Hmf Asansörün resmi yüklenicisidir. Özellikle yüksek katlı binaların asansör montaj ve bakım hizmetleri alanında faaliyet göstermekte ve personel istihdam etmekteyiz. Kurumsal nitelikli çalışma prensiplerine ve iş sağlığı- işçi güvenliği gerekliliklerine tamamı ile uygun şekilde faaliyet göstermekte, bunun yanı sıra tatmin edici götürü fiyatları ile alt taşeron firma ve çalışanlara önemli bir katma değer sağlamaktayız. ASANSÖR MONTAJI ALANINDA TECRÜBELİ TÜM ÇALIŞANLARIN BAŞVURULARINI BEKLEMEKTYİZ.

Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım iş ilanları sayfası ile, Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım, İnşaat sektöründe İstanbul Anadolu ilinde faaliyet göstermektedir. Kuletek Asansör Montaj Ve Bakım hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Groupon Sehirfirsati
HOSPİTADENT
Özak Tekstil
İTTİFAK HOLDİNG
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
Adecco Group
Faruk Güllüoğlu
Sodexo
TTNET A.Ş.
Sabri Özel Tekstil
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları A.Ş.
HATEMOĞLU
GRATİS
Özkuruşlar Hipermarketleri
İSİMTESCİL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ
TOMTOM
Banvit A.Ş. Merkez Şube
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ
İŞMONT TEKSTİL
ÇETAŞ MOTOR A.Ş.