Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş.

İmalat

,

İstanbul Avrupa

, www.legoraf.com.tr

Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş. İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş. Hakkında :

Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş.

Lego Teşhir Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Hadımköy’de, toplam 12.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde, Market Ekipmanları üretiminde sektörün gerektirdiği son teknolojiyi kullanarak faaliyet göstermektedir.

Perakende ve akaryakıt sektörünün güçlü oyuncularına hizmet sunan ve başarı çıtasını her geçen gün yükselten Lego Raf’ın ürün yelpazesi ‘Fikirleriniz kadar esnek’. Dekoratif Market rafı, Metal raf, Endüstriyel Depo Raf Sistemleri, Market Arabası, Danışma Bankosu, Kasa banko, Kasa Altlığı, Teşhir Standları gibi Mağaza ekipmanlarının tüm gereklerini standart olarak üreten firmamız, müşteri talebi doğrultusunda şekillenebilen butik üretim yapısıyla hipermarketten yapı markete, süpermarketten bakkala, fabrikalardan lojistik depolara, butikten eczaneye, züccaciyeden elektronik marketlere kadar bütün satış, üretim ve lojistik noktaları için her türlü çözümde yanınızda yer almaktadır.

Lego Raf, Yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hali hazırda üretiminin % 30’unu ihraç eder konuma gelmiştir. Lego Raf, başta Fransa olmak üzere, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan gibi Avrupa ve Orta Doğu’nun önemli ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Hayatınızı kolaylaştıracak ve mekanlarınızı farklılaştıracak yenilikçi çözümler bulmak için AR-GE çalışmalarına önem veren Lego Raf, tasarımlarını ISO 9001 ve CE belgeleriyle belgelendirmiştir.

Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş. iş ilanları sayfası ile, Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş. firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş. iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş., İmalat sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Lego Teşhir Elemanları San. Ve Tic. A. Ş. hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Banvit A.Ş. Merkez Şube
Beğendik Mağazaları
REİS GIDA
İMES İşletme Kooperatifi
Pizza Bulls
çilek mobilya bölge müdürlüğü
Kayalar Pres
Özkuruşlar Hipermarketleri
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
İŞMONT TEKSTİL
KIRMAK OTO TİC.AŞ.
Modoko
KAVRAM DERSANELERİ
SMS - TORK
Home Sweet Home
GRATİS
Krispy Kreme Doughnuts
İTTİFAK HOLDİNG
CENTURY 21 Türkiye genel merkez