Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş.

Gıda

,

Malatya

, www.malatyaorganik.com

Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş. İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş. Hakkında :

Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş.

Malatya Organik Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş (Mortarım ) 2005 yılında kurulmuştur. 1.171 dekar arazi alınarak ilk aşamada genellikle kayısı fidanı dikimine gidilmiştir. Süreç içerisinde yer bitkileri yetiştirilmesi ve süt hayvancılığına da geçilmiştir. Son olarak 2009 yılında 1.150 dekar arazide ilave edilerek, dikilen fidan sayısı 15.000 adede, arazi büyüklüğü 2.300 dekara (230 hektar) çıkarılmıştır. Şirketimiz, organik tarım geçiş sürecini başarılı bir şekilde tamamlamış ve % 100 organik üretime geçmiştir.

Mortarım A.Ş., sözleşmeli arıcılar ile birlikte organik karakovan petek balı üretimi de yapmaktadır. Mortarım A.Ş. üretmiş olduğu kendi ürünlerinin ve sözleşmeli çiftçilerden temin edilecek diğer ürünlerin sağlıklı ve hijyenik bir şekilde muhafaza edilebilmesi için Soğuk Hava Deposu inşa etmiş ve faaliyete geçirmiştir.Ayrıca gün kurusu kayısının üretiminden tüketimine kadar tüm aşamalarının güvenli ve sağlıklı bir şekilde olması için Kayısı İşleme Tesisi kurmuştur.

Çiftliğimiz, organik sertifika kuruluşu Ekotar Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından sertifikalandırılmış olup, bu kuruluş tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Organik tarım esasları doğrultusunda, çiftliğimizdeki üretimin her aşamasında, kimyasal gübre, ilaç, hormon ve genetiği ile oynanmış tohum kullanılmamaktadır.

Şirketimiz, gerek kendi ürettiği ürünlerinin ve gerekse Türkiye’nin diğer bölgelerinde yapılan organik tarım ürünlerinin tüketiciye ulaştırılması için Malatya Merkez de 2007 yılında Malatya Organik Marketi faaliyete geçirmiştir. Mortarım A.Ş., en kaliteli, organik bitkisel ve hayvansal ürünleri üretmeyi ve çok geniş bir kitlenin bu sağlıklı ürünlerden faydalanmasını kendisine ilke edinmiştir.

Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş. iş ilanları sayfası ile, Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş. firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş. iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş., Gıda sektöründe Malatya ilinde faaliyet göstermektedir. Malatya Organik Tarım Ürünleri A. Ş. hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GRATİS
Krispy Kreme Doughnuts
REİS GIDA
Ekici Peynir
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları A.Ş.
BORUSAN MAKİNA
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
HOSPİTADENT
İMES İşletme Kooperatifi
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Beğendik Mağazaları
iss cleaning services
Aegon Emeklilik  (İzmit Bölge Müdürlüğü)
Korozo Ambalaj
Banvit A.Ş. Merkez Şube
Adecco Group
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
SMS - TORK
Kayalar Pres
Sabri Özel Tekstil