Münir Şahin İlaç San. Ve Tic.

İlaç

,

İstanbul Anadolu

Münir Şahin İlaç San. Ve Tic. İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Münir Şahin İlaç San. Ve Tic. Hakkında :

Münir Şahin İlaç San. Ve Tic.

1929 yılında Ecz. Münir Şahin tarafından İstanbul\\\'da kurulan Münir Şahin İlaç Sanayi Türkiye\\\'nin en eski ilaç firmalarından birisidir.

Münir Şahin İlaç Sanayi 1979 yılında Anonim Şirket olmuş ve 1980 \\\'de Kartal \\\'daki kendi binasına taşınmıştır.

1997 yılında ek tesis inşaatı ile faaliyet alanını ve kapasitesini artıran Münir Şahin A.Ş, günümüzde de gelişimini hızla sürdürmekte olup, bundan sonra da her zaman daha iyiyi yapmaya devam edecektir.

Münir Şahin İlaç Sanayi aile üyeleri tarafından 2006 yılına kadar aynı anlayışla yönetilmiş olup, 2006 yılında yabancı bir fon tarafından satın alındı. Günümüzde Genel Müdürümüz Dr. Olcay Gündüz tarafından yeni ufukla ve vizyonla yönetilmektedir.

2008 Aralık ayında Münir Şahin büyüyen kapasitesi ve değişen finansal durumu ile Betasan Bant AŞ’yi de kendi bünyesine katarak ilaç sektörü ve ıtriyat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Münir Şahin İlaç San. Ve Tic. iş ilanları sayfası ile, Münir Şahin İlaç San. Ve Tic. firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Münir Şahin İlaç San. Ve Tic. iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Münir Şahin İlaç San. Ve Tic. iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Münir Şahin İlaç San. Ve Tic., İlaç sektöründe İstanbul Anadolu ilinde faaliyet göstermektedir. Münir Şahin İlaç San. Ve Tic. hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

EKER SÜT ÜRÜNLERİ - ANKARA BÖL. MÜD.
Ariş Pırlanta
Özak Tekstil
Ekici Peynir
Pelit
Ramiz Gıda A.Ş.
Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
AYMAR YAĞ
Korozo Ambalaj
İMES İşletme Kooperatifi
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
İdevit Seramik
iss cleaning services
TTNET A.Ş.
çilek mobilya bölge müdürlüğü
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
Adecco Group
AKFA HOLDİNG A.Ş.
Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri