Birfiks Yapı Kimyasalları

İnşaat

,

Kocaeli

, www.nenyapi.com

Birfiks Yapı Kimyasalları İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Birfiks Yapı Kimyasalları Hakkında :

Birfiks Yapı Kimyasalları

Yapı kimyasalları alanında faaliyet gösteren sektörün lider firmalarından biri olan 1FİX müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırmak amacı ile üretimlerine devam etmektedir.

1FİX; yapıştırıcılar, derz dolguları, tamir harçları, sıvalar, şaplar, yalıtım harçları, beton katkıları, ısı yalıtım sistemleri, epoksi yapıştırıcı ve harçlar gibi geniş bir urun grubuna sahiptir

Alanında en büyük olmayı hedefleyen 1FİX, müşteri memnuniyetine verdiği önemle, her yıl memnun müşteri oranını standartların üzerine çıkarmıştır. Ürünleri ile yapılara değer katıp, uzun ömürlü olmasına katkı sağlayarak katma değer üretmeyi hedeflemektedir. Teknik ekip ve ürün kalitesi ile müşterilerinin birinci tedarikçisi olma hedefine mevcut müşterilerinde ulaşmıştır.

1FİX kendine güvenilir,kaliteli ve estetik yaşam alanları olşuturmayı misyon denimiştir.

Birfiks Yapı Kimyasalları iş ilanları sayfası ile, Birfiks Yapı Kimyasalları firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Birfiks Yapı Kimyasalları iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Birfiks Yapı Kimyasalları iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birfiks Yapı Kimyasalları, İnşaat sektöründe Kocaeli ilinde faaliyet göstermektedir. Birfiks Yapı Kimyasalları hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Unicef Türkiye
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
King Paolo
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
ASLI BÖREK
Özak Tekstil
Beğendik Mağazaları
Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İTTİFAK HOLDİNG
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
KIRMAK OTO TİC.AŞ.
İdevit Seramik
KEKLİK HAZIR BETON
SMS - TORK
İŞMONT TEKSTİL
iss cleaning services
CENTURY 21 Türkiye genel merkez
Aegon Emeklilik  (İzmit Bölge Müdürlüğü)
GRATİS
BORUSAN MAKİNA