Birfiks Yapı Kimyasalları

İnşaat

,

Kocaeli

, www.nenyapi.com

Birfiks Yapı Kimyasalları İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Birfiks Yapı Kimyasalları Hakkında :

Birfiks Yapı Kimyasalları

Yapı kimyasalları alanında faaliyet gösteren sektörün lider firmalarından biri olan 1FİX müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırmak amacı ile üretimlerine devam etmektedir.

1FİX; yapıştırıcılar, derz dolguları, tamir harçları, sıvalar, şaplar, yalıtım harçları, beton katkıları, ısı yalıtım sistemleri, epoksi yapıştırıcı ve harçlar gibi geniş bir urun grubuna sahiptir

Alanında en büyük olmayı hedefleyen 1FİX, müşteri memnuniyetine verdiği önemle, her yıl memnun müşteri oranını standartların üzerine çıkarmıştır. Ürünleri ile yapılara değer katıp, uzun ömürlü olmasına katkı sağlayarak katma değer üretmeyi hedeflemektedir. Teknik ekip ve ürün kalitesi ile müşterilerinin birinci tedarikçisi olma hedefine mevcut müşterilerinde ulaşmıştır.

1FİX kendine güvenilir,kaliteli ve estetik yaşam alanları olşuturmayı misyon denimiştir.

Birfiks Yapı Kimyasalları iş ilanları sayfası ile, Birfiks Yapı Kimyasalları firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Birfiks Yapı Kimyasalları iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Birfiks Yapı Kimyasalları iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birfiks Yapı Kimyasalları, İnşaat sektöründe Kocaeli ilinde faaliyet göstermektedir. Birfiks Yapı Kimyasalları hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aras Kargo - Denizli  Bölge  Müdürlüğü
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
Honda Türkiye A.Ş.
Sabri Özel Tekstil
İŞMONT TEKSTİL
BAYMAK
Pelit
İdevit Seramik
Faruk Güllüoğlu
REİS GIDA
ÇETAŞ MOTOR A.Ş.
Özak Tekstil
HOSPİTADENT
Adecco Group
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Groupon Sehirfirsati
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
İMES İşletme Kooperatifi
ÇANAKCILAR SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Modoko