Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş

Otomotiv

,

Bursa

, www.plast-met.com.tr/

Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Depo Elemanı Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş Bursa
Proses Kalite Operatörü Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş İstanbul Anadolu
Pres Operatörü Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş Bursa
Plastik Enjeksiyon Operatörü Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş Bursa
Üretim Elemanı Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş İstanbul Anadolu

  • 1

Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş Hakkında :

Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş

PLAST-MET Şirketler grubu, 1987 yılında başladığı faaliyetini günümüzde ikisi İstanbul-Ümraniye’de , diğeri Bursa’da olmak üzere toplam 3 fabrikada sürdürmektedir. Sürekli güncellediği teknolojisi ve konusunda tecrübeli uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermekte olan firmamız, müşteri odaklı hizmet prensibi ile taleplerinizi en kısa sürede ve en doğru şekilde yerine getirmektedir. Faaliyetini sürdürdüğü sektörlerin güncel projelerinde hep lider pozisyonda görevlendirilen PLAST-MET, aldığı projeleri zamanında ve eksiksiz olarak tamamlayarak ve değişikliklere karşı gösterdiği hızlı aksiyonlarla lider durumda olduğu sektörlerdeki pozisyonunu her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.
PLAST-MET günümüz kalite yönetim sistemlerinin vazgeçilmezlerinden olan ISO 9001-2000 ve ISO/TS 16949:2002 kalite belgelerine sahip olup, tüm faaliyetlerini bu sistemlerin tarif ettiği gerekliliklere uygun olarak sürdürmektedir.
PLAST-MET Şirketler grubu otomotiv sektörü başta olmak üzere,Beyaz eşya ve Elektrik-Elektronik sektörlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş iş ilanları sayfası ile, Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş, Otomotiv sektöründe Bursa ilinde faaliyet göstermektedir. Plast Met Plastik Metal San. İm. Ve Tic. Aş hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özak Tekstil
Evgör Mobilya
STFA MAKİNA TİC.A.Ş.
İŞMONT TEKSTİL
Sodexo
TTNET A.Ş.
EKER SÜT ÜRÜNLERİ - ANKARA BÖL. MÜD.
Banvit A.Ş. Merkez Şube
İMES İşletme Kooperatifi
Groupon Sehirfirsati
iss cleaning services
Unicef Türkiye
fahler yedek parça ve makina
çilek mobilya bölge müdürlüğü
İSİMTESCİL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
Beğendik Mağazaları
Aegon Emeklilik  (İzmit Bölge Müdürlüğü)
AYMAR YAĞ
Pizza Bulls