Samka Metal A. Ş.

Ambalaj ve Kağıt

,

İstanbul Anadolu

, www.samkametal.com

Samka Metal A. Ş. İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Samka Metal A. Ş. Hakkında :

Samka Metal A. Ş.

Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.


Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ
Tuzla İstanbul

Samka Metal A. Ş. iş ilanları sayfası ile, Samka Metal A. Ş. firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Samka Metal A. Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Samka Metal A. Ş. iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Samka Metal A. Ş., Ambalaj ve Kağıt sektöründe İstanbul Anadolu ilinde faaliyet göstermektedir. Samka Metal A. Ş. hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özkuruşlar Hipermarketleri
UYUM A.Ş.
çilek mobilya bölge müdürlüğü
iss cleaning services
King Paolo
Groupon Sehirfirsati
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ
Özak Tekstil
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
TTNET A.Ş.
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Pizza Bulls
İMES İşletme Kooperatifi
KAVRAM DERSANELERİ
ÇANAKCILAR SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Korozo Ambalaj
KALDE
HOSPİTADENT
Krispy Kreme Doughnuts
Banvit A.Ş. Merkez Şube