Su Yapı Ltd. Şti.

İnşaat

,

İstanbul Avrupa

, www.su-yapi.com

Su Yapı Ltd. Şti. İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Su Yapı Ltd. Şti. Hakkında :

Su Yapı Ltd. Şti.

1998 yılından beri faaliyette olan SU YAPI, dünya çapındaki üretim ve satış ağıyla bugün sektörünün en büyük ve köklü kuruluşlarından biri. Yapı ve endüstri kollarında, yalıtım, çatı ve cephe giydirme, yapay gölet, güneş enerjisi ve çatı bahçeleri konusunda faaliyet gösteren şirket, faaliyette olduğu tüm pazarlarda lider konumunda.

Bünyesinde geniş bir uzman mühendis ve teknik uygulama kadrosu bulunduran SU YAPI, özellikle EPDM, TPO ve güneş enerjisi panelleri konularında en ileri teknoloji ve çözümleri sunuyor.

SU YAPI’nın şirket vizyonu 2 ana yaklaşım üzerine kurulu.

Birincisi, yapı teknolojileri konusunda en ileri teknolojileri, en büyük hızla ve “0 hata” yaklaşımıyla sunmak. İkincisi bunu gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak yurtiçi ve yurtdışındaki tüm müşterilerimizi, tedarikçilerimizi, bayilerimizi, çalışanlarımızı ve yatırımcılarımızı mutlu etmek.

SU YAPI bu vizyonla, 12 yıldır edindiği tecrübeleri geleceğe taşıyor.

Daha verimli, daha güvenli ve daha güçlü bir gelecek için çalışıyor.

Bugünden, yarının dünyasını inşa ediyor.

Su Yapı Ltd. Şti. iş ilanları sayfası ile, Su Yapı Ltd. Şti. firmasının aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Su Yapı Ltd. Şti. iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Su Yapı Ltd. Şti. iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su Yapı Ltd. Şti., İnşaat sektöründe İstanbul Avrupa ilinde faaliyet göstermektedir. Su Yapı Ltd. Şti. hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KALDE
iss cleaning services
Faruk Güllüoğlu
Sabri Özel Tekstil
Penti
REİS GIDA
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ
Groupon Sehirfirsati
Modoko
Home Sweet Home
KEKLİK HAZIR BETON
Kayalar Pres
İTTİFAK HOLDİNG
TAHSİLDAROĞLU
çilek mobilya bölge müdürlüğü
PAMUKKALE TURİZM İzmir Bölge Müdürlüğü
Beğendik Mağazaları
Aegon Emeklilik  (İzmit Bölge Müdürlüğü)
SMS - TORK
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ