HD Restoran'a Yeni İnsan Kaynakları Direktörü

Geçtiğimiz 6 ay içerisinde merkez ofisini İstanbul’a taşıyan ve bir çok kuvvetli ismi bünyesine katan HD Restoran İşletmeleri, son olarak 02.01.2017 tarihinde Beste Şirin Petekçi’yi İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirdi.

Petekçi, 17 yıllık İK deneyiminde otelcilik, FMCG ve perakende gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketlerde, şirket kuruluşu, hızlı büyüme ve organizasyonel dönüşüm süreçlerinde etkin başarılara imza attı, yurt içi ve yurt dışında pek çok projede aktif rol aldı. Petekçi İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdikten sonra İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Son olarak 2014’ten bu yana  Atasun Optik İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini başarıyla yürüttü.

BESTE ŞİRİN PETEKÇİ
İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜBunu Okudunuz Mu?


Ailemin diyetisyen olmamı istememesine rağmen diyetisyen olmak istedim.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Yelda Kahvecioğlu, doğru zayıflama yöntemleri ve kişiye özel diyet çalışmalarıyla bir çok ünlüyü forma sokuyor. Ünlü diyetisyen beslenme ve diyet uzmanlığına nasıl başladığını, diyet ve zayıflama programı hazırlarken dikkat edilmesi gereken konuları, kaliteli yaşam için tüketmemiz gereken besinleri ve yoğun iş temposunda çalışanların gün içinde tüketebilecekleri gıdalar nelerdir gibi soruların hepsini Eleman.net üyeleri için yanıtladı. Yelda Kahvecioğlu kimdir? Bize biraz kendinizden bahsedebilir misiniz?  1984 yılında Antalya'nın en az nüfuslu ilçesi Gazipaşa'da doğdum.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 222 25 88