Shell Türkiye İK Direktörlüğüne Yeni Atama

Shell Türkiye'nin İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine, 2011 yılından beri Shell'de İK alanında çeşitli kademelerde çalışan Eda Güzeldemir Demiray atandı.

Eda Güzeldemir Demiray

Shell Türkiye ekibine 2011 yılında katılan Eda Güzeldemir Demiray, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde Endüstriyel Yönetim Psikolojisi üzerine yüksek lisans yaptı. Eda Güzeldemir Demiray, kariyerine 2008 yılında Nokia Siemens Networks şirketinde İnsan Kaynakları Danışmanı olarak başladı. Yaklaşık üç yıl bu şirkette İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Türkiye ile Kazakistan İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini yürüten Güzeldemir, 2011 yılında İnsan Kaynakları Danışmanı, İK Politika ve Servisler Yöneticisi olarak Shell Türkiye ekibine katıldı. Mayıs 2015'te Global İş Değerlendirme görevine atanan Demiray, kısa dönemli uluslararası görevlendirme ile Hollanda'da çalıştı, daha sonra Türkiye'ye dönerek görevine devam etti.

Eleman.net olarak yeni görevinde Sn. Eda Güzeldemir Demiray'a başarılar diliyoruz.

Sitemizdeki Shell Türkiye iş ilanlarını inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.Bunu Okudunuz Mu?


Özgeçmiş Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar
Özgeçmiş işe alınmanızı değil, iş görüşmesine çağrılmanızı sağlayan önemli bir araçtır. Özgeçmiş oluşturmayla ilgili internette birçok bilgi ve yönlendirme olsa da Eleman.net gibi online hizmet veren bir iş bulma platformunda, sizin için oluşturulmuş özgeçmiş adımlarını takip ederek bu süreci başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ancak sistem size her ne kadar yönlendirse de, özgeçmişinizi oluşturup kaydettikten sonra aşağıdaki detayların kontrolünü yapmakta fayda var.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?