Roche İlaç Türkiye'ye Yeni İK Direktörü

Roche İlaç Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna Mine Sadıç getirildi.

Roche İlaç Türkiye, İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine şirkette uzun yıllardır insan kaynakları alanında görev yapan Mine Sadıç’ı atadı. Ekim ayı itibarıyla görevine başlayan Sadıç, 27 seneyi aşan Roche İlaç kariyerine 1991 yılında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak başladı.

Mine Sadıç Kimdir?

Mine Sadıç - Roche Türkiye İK DirektörüAvusturya Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunu olan Mine Sadıç, Roche İlaç bünyesinde bugüne kadar Roche Gebze Üretim Tesisi İnsan Kaynakları Müdürlüğü, EEMEA Learning Academy’de Eğitim Geliştirme Müdürlüğü ve son olarak da 2016 yılında atandığı Yetenek Yönetimi Müdürlüğü gibi çeşitli sorumlulukları başarıyla yürüttü.

Yeni görevinde Sn. Mine Sadıç'a başarılar diliyoruz...Bunu Okudunuz Mu?


İş Başvurusunda Hareket Planı
İş başvurusunda bulunduğunuz işin özellikleri, sizde bu işe uygun bazı niteliklerin bulunmasını gerekli kılmaktadır. İş başvurusunda bulunuduğunuz kuruluş, kültürü ve yapısı itibarıyla, hangi niteliklere öncelik verme durumundadır?  Bu soruların cevaplarını gerekli araştırmayı yaptıktan sonra olanaklar çerçevesinde, vermeye çalışınız. İncelemeniz sonunda, başvurulacak kuruluşun size uygun olup olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca, iş görüşmesi sırasında, bu düşüncenizin doğru olup olmadığını saptamaya çalışınız.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?