AŞKUR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET A.Ş.

Gıda İstanbul Avrupa askurgroup.com.tr
AŞKUR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET A.Ş. İş İlanları
Hakkında

AŞKUR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET A.Ş.

1959 kuruluşlu 56 yıllık toplu yemek hizmeti veren sektörünün öncü firmalarındandır.
Okul çocuklarının beslenmesinde ve toplu yemek sektöründe lider ve uzman firmalardan biri olan Terakki Catering, Şişli Terakki Lisesi’ nin mutfağını ve büfesini işleterek başladı. Başlangıçta sadece öğrenci ve personele verdiğimiz hizmeti, 1963 yılında Bomonti' de Embil laboratuvarına 100 kişilik yemek sevkiyatı ile genişlettik. Bu tarihten günümüze, konusunda uzmanlaşarak Türkiye’ nin en büyük okulları ve şirketlerine yemek hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin insan yaşamındaki önemi dikkate alınarak ve son derece titiz, hijyen kontrolleri ile taze ve en kaliteli gıda maddeleri kullanılarak üretilen ürünlerimizi, toplam kalite anlayışı içerisinde deneyimli insan kaynağımızla buluşturuyoruz.

Müşteri memnuniyeti önceliğiyle çalışmalarını sürdüren firmamız; yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlama ilkesiyle çalışmaya devam etmektedir.

Müşterilerin ilk ve kalıcı tercihi olma amacı, sürekli olarak sektörün en iyisi olma hedefini de beraberinde getiriyor. Bugün bulunduğumuz noktada seçkin bir müşteri portföyüne sahip olmak ve bunun giderek yaygınlaşmasından gurur duyuyoruz.

Müşterilerimize üstün hizmet sürekliliğini sağlamayı hedefleyerek, yıllık 6.552.000 kişilik yemek üretim kapasitemiz ve 550 çalışanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Verdiğimiz hizmetin beklentilerinizi en üst seviyede karşılaması, duyduğunuz memnuniyet ve güven; bizim için gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Bu gururu bizimle paylaşmanızdan onur duyuyoruz.

AŞKUR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?