Bikasoft Bilişim Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet

,

Denizli

,

www.bikasoft.com

Bikasoft Bilişim Teknolojileri İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Bikasoft Bilişim Teknolojileri Hakkında :

Bikasoft Bilişim Teknolojileri

Bikasoft Bilişim Teknolojileri olarak 2011’den bu yana, e-Ticaret Uygulamaları, Online Ödeme Çözümleri, Entegre Sistemler ve CRM alanında hizmet sağlıyoruz.

Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyemeyi hedefleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında, teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve günümüzün standartlarında projeler üretmek amacımız. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek daha çok insana ulaşıyoruz.

Başarılı bir iş ilişkisi için müşterilerinizin gözünde güvenilir, profesyonel bir imaj bırakmak gerekir. Bu özellikle günümüzün artan rekabetçi piyasası için daha önemli olmuştur. Bu noktadan hareketle “Bikasoft Bilişim Teknolojileri” olarak pazar bilgimizi ve tecrübelerimizi yaratıcı yeteneğimiz ile birleştiriyoruz. Size profesyonel ve akılda kalır bir imaj sağlıyor; pazar hedeflerinizi daha kolay belirlemede yardımcı oluyoruz.

Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MY STAFF
KOMŞU FIRIN
Euroturka İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti.
Denso Otomotiv
Doğuş Otomotiv
batusan
AMCOR TOBACCO PACKAGING İZMİR GRAVÜR BASKI SAN. TİC. A.Ş.
MKB Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj
SHELL PETROL A.Ş
TÜRKİYE İŞ BANKASI
Home Sweet Home
Euroversity Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
FARPLAS
Yalın Mekatronik
Rhiss Hotel Maltepe
Sushico
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
Renaissance Izmir Hotel
Özkuruşlar Hipermarketleri
YKK Metal ve Plastik Ürünleri