Bikasoft Bilişim Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet

,

Denizli

,

www.bikasoft.com

Bikasoft Bilişim Teknolojileri İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Bikasoft Bilişim Teknolojileri Hakkında :

Bikasoft Bilişim Teknolojileri

Bikasoft Bilişim Teknolojileri olarak 2011’den bu yana, e-Ticaret Uygulamaları, Online Ödeme Çözümleri, Entegre Sistemler ve CRM alanında hizmet sağlıyoruz.

Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyemeyi hedefleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında, teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve günümüzün standartlarında projeler üretmek amacımız. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek daha çok insana ulaşıyoruz.

Başarılı bir iş ilişkisi için müşterilerinizin gözünde güvenilir, profesyonel bir imaj bırakmak gerekir. Bu özellikle günümüzün artan rekabetçi piyasası için daha önemli olmuştur. Bu noktadan hareketle “Bikasoft Bilişim Teknolojileri” olarak pazar bilgimizi ve tecrübelerimizi yaratıcı yeteneğimiz ile birleştiriyoruz. Size profesyonel ve akılda kalır bir imaj sağlıyor; pazar hedeflerinizi daha kolay belirlemede yardımcı oluyoruz.

Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MY STAFF
Şeffafiyet
DHL SUPPLY CHAIN
Happy İnsan Kaynakları
CİVİTAS HR
Güres Group
Ece İş Çözümleri
Arçelik A.Ş
KIRÇİÇEĞİ
Direktika İnsan Kaynakları
Anadolu Isuzu
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.
ULUER PETROKİMYA
Flormar
İSMET YILMAZ LOJİSTİK.
Digiturk
Gİ GROUP
TÜRKİYE İŞ BANKASI
Akıllı Lojistik
ASKAYNAK