Bikasoft Bilişim Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet

,

Denizli

,

www.bikasoft.com

Bikasoft Bilişim Teknolojileri İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Bikasoft Bilişim Teknolojileri Hakkında :

Bikasoft Bilişim Teknolojileri

Bikasoft Bilişim Teknolojileri olarak 2011’den bu yana, e-Ticaret Uygulamaları, Online Ödeme Çözümleri, Entegre Sistemler ve CRM alanında hizmet sağlıyoruz.

Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyemeyi hedefleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında, teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve günümüzün standartlarında projeler üretmek amacımız. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek daha çok insana ulaşıyoruz.

Başarılı bir iş ilişkisi için müşterilerinizin gözünde güvenilir, profesyonel bir imaj bırakmak gerekir. Bu özellikle günümüzün artan rekabetçi piyasası için daha önemli olmuştur. Bu noktadan hareketle “Bikasoft Bilişim Teknolojileri” olarak pazar bilgimizi ve tecrübelerimizi yaratıcı yeteneğimiz ile birleştiriyoruz. Size profesyonel ve akılda kalır bir imaj sağlıyor; pazar hedeflerinizi daha kolay belirlemede yardımcı oluyoruz.

Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MY STAFF
Deka Yüzey Teknolojileri
DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş.
İlhan & Duman Avukatlık Ortaklığı
ARAS HOLDİNG
SOYYİĞİT GIDA
TRAKYA GROUP
Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.
İZ BASKI
Sunset Grill & Bar
TÜRKİYE GAZETESİ
Home Sweet Home
BORUSAN LOJİSTİK
Euroturka İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti.
Evidea.com
ENSARLAR GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ
ALSANCAK GÜVENLİK
DEDEMAN HOLDİNG
Pizza Bulls
CSC KALİTE KONTROL VE İŞGÜCÜ HİZMETLERİ