Bikasoft Bilişim Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet

,

Denizli

,

bikasoft.com

Bikasoft Bilişim Teknolojileri İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Firmanın aktif iş ilanı yok.

Bikasoft Bilişim Teknolojileri Hakkında :

Bikasoft Bilişim Teknolojileri

Bikasoft Bilişim Teknolojileri olarak 2011’den bu yana, e-Ticaret Uygulamaları, Online Ödeme Çözümleri, Entegre Sistemler ve CRM alanında hizmet sağlıyoruz.

Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyemeyi hedefleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında, teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve günümüzün standartlarında projeler üretmek amacımız. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek daha çok insana ulaşıyoruz.

Başarılı bir iş ilişkisi için müşterilerinizin gözünde güvenilir, profesyonel bir imaj bırakmak gerekir. Bu özellikle günümüzün artan rekabetçi piyasası için daha önemli olmuştur. Bu noktadan hareketle “Bikasoft Bilişim Teknolojileri” olarak pazar bilgimizi ve tecrübelerimizi yaratıcı yeteneğimiz ile birleştiriyoruz. Size profesyonel ve akılda kalır bir imaj sağlıyor; pazar hedeflerinizi daha kolay belirlemede yardımcı oluyoruz.

Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. Bikasoft Bilişim Teknolojileri iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MY STAFF
TAM-SOFRA
Cevizoğlu Mağazacılık
YÖRSAN
BARIŞ İLETİŞİM
BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI
SFS Intec Baglantı Teknolojileri
SİSTEM REKLAMCILIK A.Ş
Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda
Vefa Prefabrike Yapılar San. A.Ş.
Home Sweet Home
Kosifler Group
İNCİ AKÜ
CMC - Customer Management Center
Loreal Türkiye // Canan Kozmetik
İLETİŞİM OFİS
ist eczcılar koop.
Ekol Hazır Giyim Tic. Ltd. Şti
Dalgıç Kalıp
Renault MAİS