Calzedonia

Mağazacılık / Perakendecilik İstanbul Avrupa calzedonia.com
Calzedonia İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Calzedonia Hakkında

Calzedonia

Calzedonia, franchise satış ağı üzerinden kadın, erkek ve çocuk iç çamaşırı ve plaj giysileri satmanın yeni bir tarzını oluşturmak üzere 1987 yılında Verona'da kuruldu. Yirmi yılı aşan sürenin ardından Calzedonia ağı dünya genelinde 1.750'den fazla mağazaya ulaştı: İtalya, Avusturya, Kıbrıs, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, Meksika, Polonya, Portekiz, Rusya Federasyonu, Sırbistan, Slovenya, İspanya, İsveç, Türkiye, Fransa, Makedonya, Karadağ, İngiltere, Slovakya Cumhuriyeti, Romanya, Almanya ve Belçika.

Calzedonia'nın başarısını birkaç faktöre borçlu: devasa ürün çeşitliliği, modaya gösterilen özel önem ve rakipsiz kalite-fiyat oranı. Bunlar Calzedonia'nın en talepkar müşterilerini bile memnun edebilmesini sağlayan özelliklerden bazıları. Calzedonia Group halen 3.000'i İtalya'da olmak üzere dünya genelinde yaklaşık 26.000 çalışana sahip. Calzedonia dikey yapısıyla öne çıkıyor: her bir ürünün tasarlanması, üretimi ve dağıtımı doğrudan ya da bağlı şirketlerle yapılmakta. Tüm satışlar doğrudan franchising sistemiyle ya da yabancı distribütörler aracılığıyla yönetilen tek marka mağazaları aracılığıyla gerçekleşiyor. Bu başarı, bu benzersiz şirket ortaya çıkıp bu ürün tipini her yaştan geniş kitlelerin "demokratik tüketimine" açmayı başarana kadar iç giyim sektörünün ne kadar küçük bir kitleyi hedeflediğini göstermekte.

Calzedonia iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Calzedonia iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. Calzedonia iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?