ÇEKOK

Gıda

,

İstanbul Anadolu

,

cekok.com.tr

ÇEKOK İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Kalite Güvence Teknikeri ÇEKOK Mersin, İstanbul Anadolu
Künyeci (Hal Kayıt Elemanı ÇEKOK İstanbul Anadolu
  • 1

ÇEKOK Hakkında :

ÇEKOK

HAKKIMIZDA

1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.
İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.
Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.
Bütün bunların yanı sıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.
Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

ÇEKOK iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. ÇEKOK iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. ÇEKOK iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MY STAFF
Anadolu Motor
Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hiz.
DAIKIN
ŞAHİN METAL İMALAT
Digiturk
AUTO KİNG
Haribo Şekerleme
PELİKAN YAPI MALZEMELERİ
Simit Sarayı
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.
Akıllı Lojistik
TRAKYA GROUP
Putzmeister Makine
Torun Bakır A.Ş.
Loreal Türkiye // Canan Kozmetik
Dudullu Bostancı Metro Yapım Ortaklığı
CİVİTAS HR
TOPSHOP
Dalgıç Kalıp