Conduent

Çağrı Merkezi İstanbul Anadolu conduentcallcenters.com
Conduent İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

Conduent

Conduent, dijital yazdırma sistemleri, lazer ve katı mürekkepli ağ yazıcıları, dijital baskı ve çok işlevli cihazlar dahil olmak üzere çok geniş bir ürün ve hizmet portföyü sunmaktadır. Ayrıca, müşterilerimizin nasıl çalıştığını, teknolojiyi nasıl kullandıklarını ve bilgiyi nasıl paylaştıklarını izleriz. Bu bilgiye dayanarak, müşterilerimizi daha verimli şekilde, uygun maliyetle ve güvenli tarzda çalışmalarını sağlayan, ihtiyaca uyarlanmış çözümler üretiriz.

Kimin için çalışırız?
Her tür kuruma hizmet veririz – en küçük kopyalama merkezlerinden, okullardan, devlet kuruluşlarına veya Fortune 500 liderlerine kadar. Yetenekli ve çalışkan 50,000’den çok çalışanı kapsayan küresel ekibimiz, başka hiç kimsenin sunamayacağı bir dizi ürün ve amaca yönelik çözümler sunar. Bu nedenle, Müşterilerimiz, iş akışından veri yönetimine kadar çeşitlilik gösteren zorluklara yenilikçi çözümler bulunması için bize gelirler.

Neden bize katılmalısınız?
Bir ekibin başarısı, birbirine gerçekten bağlı takım üyeleri ile başlar. Burada, her bir çalışanımız oluşan her proje için ayrı bir bilgi zenginliğidir. Çalışanlarımızın seçiminde farklı disiplinlerden gelen yetkin özelliklere sahip kişiler olmalarına özen gösteririz. Bu çerçevede, yeni fikirler, Conduent'in müşterilerine yaratıcı çözümler sağlamasına yardımcı olur. Biz, destekleyici ve birçok disiplin içeren bu ortamı benzersiz yaklaşımlarımız sayesinde yaratıyoruz – ve bu, bizim neden Conduent olduğumuzu açıklamaktadır.

Conduent iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?