DHL SUPPLY CHAIN

Lojistik

,

Kocaeli

DHL SUPPLY CHAIN İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
İş Makinesi (Reachtruck) Operatörü DHL SUPPLY CHAIN Kocaeli, İstanbul Anadolu
  • 1

DHL SUPPLY CHAIN Hakkında :

DHL SUPPLY CHAIN

DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş

Deutsche Post DHL grubunun bir parçası olan DHL, dünyanın lider lojistik şirketi olmayı hedeflemektedir. İş süreçlerini saygı çerçevesinde ve sonuç odaklı şekilde yürüten DHL, verdiği hizmetler ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. DHL’nin tedarik zinciri yönetimi ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain, müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak ve onların ürünlerini en hızlı ve etkin şekilde hedef teslimat noktasına ulaştırmak için tutkuyla hizmet vermektedir. DHL Supply Chain üstün tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, sektöre özel hizmetleri ile tüm tedarik zinciri boyunca, zorlayıcı müşteri ihtiyaçlarına, esnek ve sürdürülebilir çözümler geliştirmektedir.

DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin lojistik uzmanı ile 23 milyon m2 depolama alanında faaliyet göstermektedir. DHL Supply Chain otomotiv, tüketici, perakende, teknoloji, sağlık ve sanayi sektörlerinde depolama, dağıtım ve dağıtım ağı yönetim hizmetleri yanında etiketleme ve paketleme gibi katma değerli hizmetler vermektedir.


DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 2000’den fazla çalışanı ve 370 bin m2’yi aşan depolama alanı ile tüketici, perakende, sağlık, otomotiv, sanayi üretimi ve teknoloji sektörünün lider firmalarına depolama ve dağıtım hizmetleri yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri sunmaktadır.

DHL SUPPLY CHAIN iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. DHL SUPPLY CHAIN iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. DHL SUPPLY CHAIN iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MY STAFF
G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş.
Sika Yapı Kimyasalları A.Ş.
As Oren Corap Sanayi
MAS HUKUK BÜROSU
ŞOK MARKETLERİ
Euroturka İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti.
TÜRKİYE GAZETESİ
ANT İnsan Kaynakları
Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.
NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.
ARAS HOLDİNG
DERYA OFİS ÜRÜNLERİ SAN.TİC. A.Ş.
TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ
Has Vida
FARPLAS
Dalgıç Kalıp
TURKON HOLDİNG
AKDOĞA
UNO