ElemanOSGB Eğitimlerimiz

ElemanOSGB, yasal eğitimlerin yanı sıra kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda planlanabilen, süre ve içerikleri esnek eğitim hizmetleri veriyor.

Yasal İSG Eğitimleri

İşverenler, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’e göre çalışanlarına asgari eğitim konularını içeren eğitimlerin verilmesini sağlamakla yükümlüdür.

Sertifikalı İlkyardımcı Eğitimleri

Kurumunuza özel veya ganel katılıma açık olarak düzenlenen eğitimler 2 Tam gün ve 16 saat sürelidir. Sınavlarda başarılı olan katılımcılara İl Sağlık Müdürlüğü tarafından onaylı İlkyardımcı Sertifikası ve Kimlik Kartı verilecektir.

İş Güvenliği Eğitimleri

Zorunlu yasal eğitimlerin yanı sıra İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı, yükümlülükler, Risk Değerlendirme, Acil Durum Planlaması ve Yönetimi, yüksekte çalışma konularında teknik eğitimler gerçekleştirilmektedir.

İş Sağlığı Eğitimleri

Sağlık bilinci, işyerinde sağlık yönetimi, risk değerlendirmede sağlık, sağlıklı beslenme, sigara bırakma ve bağımlık başta olmak üzere kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda iş sağlığı eğitimleri gerçekleştirilmektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemlerini kuracak ve uygulayacak firmalara standart farkındalık düzeyinden uygulama ve iç denetçi düzeyine kadar eğitimler düzenlenmektedir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemlerini kuracak ve uygulayacak firmalara standart farkındalık düzeyinden uygulama ve iç denetçi düzeyine kadar eğitimler düzenlenmektedir.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini kuracak ve uygulayacak firmalara standart farkındalık düzeyinden uygulama ve iç denetçi düzeyine kadar eğitimler düzenlenmektedir.

veya 0 216 606 25 28

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?