kagider_ust

Online İK Portalı KAGİDER ‘den eğitim alan veya KAGİDER üye referanslı kadınların CV'sini bir arada toplayan bir platformdur.

Siz de bu portala özgeçmişinizi eklemek ister misiniz?

Geleceğe yön verecek kadınları şirket ekibinize dahil etmek ister misiniz?
kagider_ust
kagider_ust
KAGİDER üyeleri ve/veya başka birçok firmanın özgeçmişinize ulaşmasını istiyorsanız CV nizi tam olarak doldurunuz.
  • I. Geleceğin Kadın Liderleri mezunu iseniz ve/veya Düş Ortağım Eğitimini tamamladıysanız CV nizi doldururken aldığınız eğitim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Devamında isminiz KAGİDER tarafından kontrol edilip onaylanarak KAGİDER üyelerine ve/veya ilgili firmalara açılacaktır.
  • II. KAGİDER üyesi referansı ile CV oluşturuyorsanız referans bölümüne size referans olan KAGİDER üyesinin mailini girmeniz gerekmektedir. Ardından referansınız CV nizi onaylayacak ve özgeçmişiniz diğer KAGİDER üyeleri ve/veya ilgili firmalar tarafından ulaşabilir olacaktır.

Online İK Platform’dan Geleceğin Kadın Liderleri mezunlarının, Düş Ortağım eğitimini tamamlamış genç kadınların ve KAGİDER üye referanslı kişilerin CV lerine ulaşabilirsiniz.

Eleman.net ile geliştirdiğimiz alt yapı sayesinde adaylara kolayca ulaşabilirsiniz. Adayların CV'lerine ulaşmak ve Eleman.net te ücretsiz üyelik oluşturmak için aşağıda bilgileri yer alan eleman.net yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Eleman.net’te üyeliğiniz varsa eleman.net destek ekibine KAGİDER üyesi olduğunuzu iletebilir ve Online İK Platformu’nda yer alan CV lere erişebilirsiniz.

Gözde Hizal : / 0216-251-50-50 dahili (160)
Bahar Duman Semiz : / 0216-251-50-50 dahili (149)


Aday Şifre Hatırlatma Formu

E-POSTA ADRESİME GÖNDER

Özgeçmiş oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi giriniz. Doğrulama kodunuz e-posta adresinize gönderilecek.

CEP TELEFONUMA GÖNDER

Eposta adresinizi hatırlamıyorsanız veya doğrulama kodunuz eposta adresinize ulaşmadıysa SMS ile de doğrulama kodu talep edebilirsiniz.

Şifre Hatırlatma;
Aday üyeliğinizi oluştururken kullandığınız eposta adresinizi veya telefon numaranızı hatırlamıyorsanız buraya tıklayarak destek alabilirsiniz.