Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.

Mağazacılık / Perakendecilik İstanbul Avrupa
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. İş İlanları
Hakkında

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.

HAKKIMIZDA

“Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, Türkiye'de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. O zamanki adıyla Çarşı Mağazaları olarak Bakırköy'de ilk mağazasını açan Boyner, Ocak 2017 itibariyle bugün Türkiye'nin 37 ilinde 115 mağaza ile faaliyetini sürdürmektedir.

Boyner Mağazaları'nda, pek çok yerli ve yabancı markalı ürün, koşulsuz müşteri mutluluğu anlayışı ve uygun fiyat politikası ile "Boyner" çatısı altında, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Kocaeli, Antalya, Mersin, Çanakkale, Diyarbakır, Denizli, Konya, Trabzon, Kayseri, Eskişehir, Tekirdağ, Afyon, Manisa, Muğla, Balıkesir, Kars, Erzurum, Elazığ, Gaziantep, Kütahya, Kahramanmaraş, Rize, Samsun, Isparta, Kırıkkale, Sakarya, Şanlıurfa, Antakya, Malatya, Aydın ve Van olmak üzere Türkiye'nin 37 ilinde müşterilerle buluşmaktadır.

Adından aldığı güçle her yıl müşterilerine kadın, erkek ve çocuk giyim, ev, ayakkabı, kozmetik ve genç aktif spor kategorilerindeki ürünlerle hizmet veren Boyner Mağazaları, 5.000’in üzerinde çalışanını da "takım ruhu" anlayışıyla sürekli eğiterek "koşulsuz müşteri mutluluğu" ilkesini sürdürüyor. Yüzlerce markanın binlerce ürününü müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Boyner Mağazaları vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.”

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?