GENERAL MOBILE

Telekomünikasyon ve Network İstanbul Avrupa generalmobile.com.tr
Hakkında

GENERAL MOBILE

HAKKIMIZDA

General Mobile Mobil haberleşme çözümleri için yazılım geliştiren bir firma olan GENERAL MOBILE, 2005 yılının son çeyreğinde mobil teknoloji ürünleri ve GSM telefonları üretmeye başladı. 2006 yılının ikinci çeyreğinde kendi bünyesinde Araştırma & Geliştirme birimini kurdu ve distribütörlük antlaşmaları imzaladı. GENERAL MOBILE iletişim, eğlence, etkileşimin yanı sıra kişisel bilgi yönetimi sağlayan taşınabilir cihazlar sunuyor. GENERAL MOBILE yeni ürün çeşitliliği sunup, bunu geliştirerek ve mobil teknoloji marketinde olağanüstü çözümler sunarak mobil haberleşmede önde gelen yenilikçi olmayı hedeflemektedir. GENERAL MOBILE 10 ülkede yer alarak teknoloji ve estetik ile mobil çözümler sunar ve hayatınızı kolaylaştırır.

GENERAL MOBILE iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?