Güler Et Entegre Tesisleri

Gıda Ankara guleret.com.tr
Güler Et Entegre Tesisleri İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

Güler Et Entegre Tesisleri

Ticari yaşamına 1996 yılında başlayan grup kuruluşundan itibaren Başkent Ankara'da kırmızı et ticaretine yeni bir boyut kazandırmıştır. O güne dek komisyonculuk ve aracılık hizmetlerinden ibaret olan kırmızı et ticareti ANKET ET ile birlikte soğuk hava depoculuğu, parçalama hizmetleri ve sözleşmeli besicilik gibi yeni kavramlarla tanışmıştır. Ürün tedariğinde sorumluluk artık satışın gerçekleştiği ve ürünün teslim edildiği ana kadar değil, nihai tüketiciye kadar varan bir zincirin tüm halkalarında tedarikçi tarafından üstlenilmektedir. Mevsim ve dönem sınırlaması olmaksızın zengin Anadolu topraklarının tüm nimetlerinden faydalanılarak her bölgeden ve doğrudan doğruya üreticiden elde edilen ürünler modern teknoloji ürünü soğutma ve hijyen tertibatlı araç filosuyla Ankara merkez depolarına sevk edilmekte ve burada gerçekleştirilen işlemler neticesinde tüketiciye kadar soğuk ve hijyen zinciri kırılmaksızın ulaştırılmaktadır.

Güler Et Entegre Tesisleri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?