Mepsanmetal

İmalat İstanbul Avrupa mepsanmetal.com.tr
Mepsanmetal İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

Mepsanmetal

Mepsan Metal Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Mepsan, proje ve ürün bazlı metal eşya üretimi ile 1989′ dan beri metali hayatla buluşturmaktadır.

2000 m² lik üretim alanında kalite standartları ile sürekli kendi iç denetimini gerçekleştirirken aynı zamanda 40 kişilik üretim kadrosu dinamik ve yenilikçi yapısı ile gelişime yönelik değişiklikleri analiz ederek, teknoloji, iş gücü, bilgi, tasarım ve metali kullanmaktadır.


ISO 9001:2000 kalite güvencesine sahip olan şirketimiz, makine parkurunda bulunan CNC PUNC, CNC ABKANT gibi üstün teknolojiye sahip modern makineler ile elektrik, elektronik ve endüstriyel cihaz kutuları, aydınlatma armatürleri, bilgisayar rack kabinleri, tıbbi cihaz kutuları, paslanmaz ve hijyenik gibi ürünlerin üretimini yüksek kalitede, hatasız ve hassas bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Mepsanmetal iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?