Royal İlaç

İlaç Kayseri royalilac.com
Royal İlaç İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

Royal İlaç

Türk-İngiliz ortak yatırımı olan Royal İlaç; Bilimsel yaklaşım, iyi eğitilmiş uzman personel ve son teknolojik ekipman; kombinasyonu ile know–how sistemi kullanılarak, yüksek kalitede hayvan beslenme, sağlığı ve gıda güvenliği ürünleri üretmek amacı ile 2002 yılında kurulmuştur.

Royal ilaç veteriner hekimleri, ziraat mühendisleri olarak ana amacımız; hayvanları hastalandırmadan korumak, ihtiyaçlarını karşılamak ve hayvan refahına zarar vermeden en yüksek verimi almaktır.

Ana işi kimya üretmek olan Royal ilaç çiftlikten sofraya sağlıklı yem, sağlıklı hayvan, sağlıklı gıda, sağlıklı çevre ve sağlıklı insan silsilesini izlemeyi prensip edinmiştir.

65 ülkedeki faaliyeti ile global bir hayvan sağlığı ve besleme şirketi olan Royal İlaç; veteriner hekimlere, çiftliklere ve ilgili sanayicilere komple çözümler üretmek gayesindedir.
Artan bakteriyel ve viral hastalıklara bağlı olarak, her geçen gün daha çok risk altına giren gıdaların ve hayvan sağlığının korunmasındaki biyo güvenlik önlemlerinin öneminin bilincindedir. Royal ilaç mevcut itibarını biyo güvenlik ürünlerine yansıtarak son teknolojik ekipmalarla ve çoğu patentli biyogüvenlik ürünleri ile sektöre kimya alanında bir Dünya devi olan dow chemical işbirliği ile girmiştir. Dezenfektan ve hijyen alanında ihtyaç duyulan çiftlik, Gıda, personel ve çevre hijyeni için Masdisin ve Deznfex serisi ürünlerini pazara sunmuştur.

Royal ilaç toplam kalite yönetimi kullanan ve ISO 9001 sertifikasına sahip GMP şartlarına uygun üretİm yapan bir firmadır. Bu üstün nitelikteki kalitesi ile Türkiye’nin dışında 4 kıtada 65 farklı ülkede çiftçilerin öncelikli tercihidir. ‘Made in Turkey’ olarak satılan Royal ürünleri yurt dışındaki Türk malı imajını kuvvetlendirmiştir. Girdiğimiz ülkelerdeki müşterilerimizin daha sonra Türk firmaları ile anlaşma yapmalarına önayak olmuştur.

Royal İlaç iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?