Tadım Gıda Maddeleri

Gıda Kocaeli tadim.com.tr
Hakkında

Tadım Gıda Maddeleri

43 yıllık birikimimiz ile geleneksel bir marka olarak özümüze sadık kalırken, yenilikçi bir marka olarak teknolojimizi sürekli yeniliyor ve pazarı ilklerle tanıştırıyoruz. Bu yaklaşımımızı İnsan Kaynakları Politikamızda da izleyebilirsiniz. Tadım için “insan” diğer bilinen işletme kaynaklarını harekete geçiren temel kaynaktır. “Birlikte kazanırız” inancıyla çalışanlarını kucaklayan Tadım, yöneticilerini içeriden yetiştirmeye özen gösterir ve kurum içi eğitimlerle çalışanlarının kişisel ve mesleki yetkinliklerinin gelişimine önem verir.
İşe alımdan başlayarak tüm insan kaynakları süreçlerinde çalışanlarını ekip çalışmasına yatkın, problem çözebilen, müşteri ve kalite odaklılık prensibiyle çalışan, iletişim becerileri yüksek ve yenilikçi olmaları yönünde destekler. Tadım, insan kaynakları politikasını iki farklı amacı eşanlı dikkate alarak oluşturur: işletmenin hedefleri ve işletmenin çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarıdır.

Kariyer Yönetimi
Tadım’da çalışanlar yönetilenler değil iş’lerini yönetenler olarak algılanır ve kendilerini geliştirmeleri için gereken iş ortamının sağlanmasına çalışılır. Çalışanların kariyer planlamalarına önem verilirken, kişilerin her şeyden önce kendi kariyerlerini en iyi şekilde planlayabileceğine, İnsan Kaynakları’nın da bu doğrultuda destek verip rehberlik sağlamaları gerektiğine inanılmaktadır. Kariyer Geliştirme sürecimizde önem verdiğimiz diğer bir konu ise, çalışanlarımızın sahip oldukları yetkinlikler ve performans sonuçlarıyla birlikte değerlendirilerek yatay ya da dikey olarak diğer pozisyon ya da departmanlara geçiş yapabilmelerine öncelik verilmesidir.

Oryantasyon ve Eğitim
Tadım ailesine yeni katılacak olan çalışanlar için İnsan Kaynakları Departmanı tarafından oryantasyon programı uygulanır. Tadım’a yeni katılan çalışma arkadaşlarımız standart prosedüre ek olarak, kişiye özel olarak hazırlanmış oryantasyon planında üretim alanı ziyareti, bayi tanıtımı, saha gözlemleri dahil olmak üzere detaylı bir eğitim alır. Oryantasyondaki gözlemleri, görüşleri ve algılarını içeren raporu değerlendirildikten sonra görevine başlaması sağlanır.

Tadım Gıda Maddeleri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?