TEKKAN PLASTİK KALIP SANAYİ

İmalat İstanbul Anadolu tekkan.com.tr
TEKKAN PLASTİK KALIP SANAYİ İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

TEKKAN PLASTİK KALIP SANAYİ

973 Yılında talaşlı imalat işleri yapmak amacı ile Erdim torna adıyla kurulan firmamız, 1989 yılında plastik enjeksiyon üretimi için Tekkan Plastik Kalıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini faaliyete geçirmiştir.

1998 Yılından itibaren Tuzla Mermerciler Organize Sanayi Bölgesinde 7500m2 üzerinde 6000m2 kapalı alana sahip fabrika binasında tecrübeli kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. Polimerin en son şeklini almasına kadar yürütülen detaylı ölçüm ve teknik çalışma mamulün en iyi kalitede üretimini sağlamaktadır.

Üretimimiz kapatma kuvveti 25 ton ile 1200 ton arasında değişen plastik enjeksiyon makinelerinin desteği ile en hassas şekilde gerçekleştirilmektedir. Tamamen CAD/CAM sistemi ile dizaynı yapılan enjeksiyon kalıpları tecrübeli bir ekip tarafından üretime sunulmaktadır.

2000 yılında ISO 9001 kalite belgesi alan firmamız alışılmış kalite kontrol standardının dışına çıkarak prosesin her aşamasında kaliteyi güvence altına almak ilkesini prensip edinmiş kalitenin uygunluğunu laboratuarda yapılan muayene ve deneylerle kontrol altına almıştır. Bu yüzden kaliteyi en iyi şekilde üretebilmek şirketimizin en büyük ilkesi haline gelmiştir.

TEKKAN PLASTİK KALIP SANAYİ iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?