FLO Mağazacılık

Mağazacılık / Perakendecilik İstanbul Avrupa flo.com.tr
FLO Mağazacılık İş İlanları
Eskişehir Espark Sis-Part Tıme Satış Danışmanı
FLO Mağazacılık - Eskişehir Eskişehir GENEL NİTELİKLER Yarı zamanlı çalışmak isteyen, İş sorumluluğuna sahip, Müşteri odaklı düşünen, Tercihen üniversite öğre
14-01-2018
Eskişehir Espark Sport İn Street- Full Tıme Satış Danışmanı
FLO Mağazacılık - Eskişehir Eskişehir GENEL NİTELİKLER Tam zamanlı çalışmak isteyen, İş sorumluluğuna sahip, Müşteri odaklı düşünen, Tercihen üniversite öğren
13-01-2018
İstanbul Forum Flo - Full Tıme Satış Danışmanı
FLO Mağazacılık - İstanbul Avrupa İstanbul Avrupa GENEL NİTELİKLER Tam zamanlı çalışmak isteyen, İş sorumluluğuna sahip, Müşteri odaklı düşünen, Tercihen üniversite öğren
13-01-2018
İstanbul Deposite Flo - Part Time Satış Danışmanı
FLO Mağazacılık - İstanbul Avrupa İstanbul Avrupa GENEL NİTELİKLER Yarı zamanlı çalışmak isteyen, İş sorumluluğuna sahip, Müşteri odaklı düşünen, Tercihen üniversite öğre
04-01-2018
Ankara İzmir Cadde Flo - Full Tıme Satış Danışmanı
FLO Mağazacılık - Ankara Ankara GENEL NİTELİKLER Tam zamanlı çalışmak isteyen, İş sorumluluğuna sahip, Müşteri odaklı düşünen, Tercihen üniversite öğren
04-01-2018
İstanbul Gop Flo - Part Time Satış Danışmanı
FLO Mağazacılık - İstanbul Avrupa İstanbul Avrupa GENEL NİTELİKLER Yarı zamanlı çalışmak isteyen, İş sorumluluğuna sahip, Müşteri odaklı düşünen, Tercihen üniversite öğre
04-01-2018
FLO Mağazacılık Hakkında

FLO Mağazacılık

1960’lı yılların başında Ahmet Ziylan tarafından Gaziantep’te 50 metrekarelik ufak bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazacılık, ısmarlama ayakkabı üretimi yapmak üzere faaliyetlerine başladı. 70’li yıllarda İstanbul’da başlayan yan sanayi imalatı ile birlikte rotayı İstanbul’a çeviren Ahmet Ziylan; 1985 yılında Ziylan Ayakkabı’yı kurdu ve burada ilk spor ayakkabısını üretmeye başladı.
1989 yılında bugün Türkiye’nin en fazla tercih edilen spor markası “Kinetix”i piyasaya sunan FLO Mağazacılık, 1994 yılında Polaris markasının tescilini aldı ve kısa zamanda terlik segmentinde de sektörün lideri konumuna ulaştı.
2001 yılında FLO markasıyla pazara adım atan FLO Mağazacılık “ayakkabı mağaza zinciri” sistemini Türkiye’ye kazandırmış oldu.
2003 yılında Dockers by Gerli markasının distribütörü olan ve daha sonra markanın lisanslı üretim hakkını satın aldı.
FLO Mağazacılık 2012 yılında ise İtalya’nın ikonik markası Lumberjack’i satın alarak ayakkabıdaki uzmanlığını Avrupa’ya taşıdı.
Yatırımlarıyla sektöre de destek olan FLO Mağazacılık; 2012 yılında 15 milyon TL yatırım yaparak Şanlıurfa’da ilk etapta yıllık 1 milyon 800 bin çift ayakkabı üretip yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlamayı hedeflediği ayakkabı fabrikasını kurdu.
2013 yılı Kasım ayında Gözde Girişim Sermayesi Yatırım ortaklığı A.Ş., BİM ve Mater Footwear BV ile güçlerini birleştirerek büyük bir ortaklığa imza attı.
İnsana ve sürdürülebilirliğe yaptığı yatırımlarıyla da dikkat çeken FLO Mağazacılık 2015 yılında, şu anda yıllık 132 bin ekolojik test ve 6.00 fiziksel test kapasitesine sahip olan Kalite Laboratuvarı’nı kurdu ve Nisan 2016’da TÜRKAK AKREDİTE belgesini aldı.
FLO Mağazacılık 2016 yılında da Avrupa’nın ikinci büyük ayakkabı perakende markası Reno’yu bünyesinde barındıran Alman HR Grup’u, yine Almanya’nın en önemli yatırım fon şirketi Capiton AG ile birlikte satın alarak son yılların en büyük satın almasını gerçekleştirdi.
2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olma hedefi doğrultusunda büyümesini hız kesmeden sürdüren FLO Mağazacılık bugün yurt içinde FLO ve Sport in Street perakende kanallarıyla 400’ün üzerinde mağazada hizmet verirken, yurtdışında ise 50’ye yakın FLO mağazası ile hizmet vermektedir.
Pakistan, Makedonya, Oman, İran, Türkmenistan ve Bulgaristan’a bünyesinde bulundurduğu ayakkabı markaları ile ihracat yapan FLO Mağazacılık; sahip olduğu taban fabrikasından da günde 120 bin çift taban üretmekte ve Türkiye pazarının ihtiyacını karşılamanın yanı sıra Fransa, İtalya, Portekiz, Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Ürdün, Filistin, Mısır, Cezayir ve Fas gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.
Doğrudan 7 binin üzerinde, dolaylı olarak 30.000 yakın kişiye istihdam sağlayan FLO Mağazacılık, yılda 3 milyon 500 bin çiftin üzerinde ayakkabı üretimi ve 35 milyon çift ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

FLO Mağazacılık iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. FLO Mağazacılık iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. FLO Mağazacılık iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12