1. EGE PROFİL
  2. Elektrik Bakım Teknisyeni
ilan-resim

Elektrik Bakım Teknisyeni

EGE PROFİL

Kocaeli - Kartepe 01-02-2019
1981 yılında kurulan Türkiye’nin PVC profil sektöründeki öncü kuruluşu Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 37 yıllık tecrübesinin aldığı güçle yurt içi ve yurt dışında önemli yatırımlara imza atmaktadır. Teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını değiştirmektedir. Ege Profil, 2000 yılında dünyanın en büyük PVC profil üreticisi Deceuninck Grubu’nun en büyük hissedar olmasıyla birlikte dünya standartlarında üretim gerçekleştirerek gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Dünya çapında PVC sektöründe entegre bir topluluk olan Deceuninck NV; kompaund, tasarım, geliştirme, ekstrüzyon, finisaj ve geri dönüşüm konularında uzmanlaşmıştır.

2001 yılından itibaren yüksek performans gösteren ve sürdürülebilir bir büyüme kaydeden Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olmuştur. Başarıyla yükselen bu profilde sahip olunan pazar deneyimi, yüksek kalite anlayışı ve personel motivasyonu önemli bir role sahiptir. Genç ve dinamik kadrosuyla Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., Deceuninck’in dünyadaki liderlik misyonuyla paralel, Türkiye pazarını belirleyen trendler yaratmaktadır. Çalışanlara sunduğu eğitim olanakları, AR- GE faaliyetlerine verdiği önem, uyguladığı kalite politikası ve olumlu müşteri memnuniyeti Ege Profil Tic. ve San. A.Ş.’nin başarısını sürekli kılmaktadır.

PVC profil sektöründe uzun yıllar sektör deneyimine sahip Ege Profil;Egepen Deceuninck, Winsa, Pimapen, Maestro, Inoutic ve Camoda markaları ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 2014 yılında Alüminyum sektörüne de adım atmış veIQ Alüminyum ile sektöre yenilikler getirmiştir.

Dünya üzerinde birçok bölgeye ihracat gerçekleştiren Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 2012 yılında Hindistan’da açtığı depoyla Uzakdoğu pazarına, 2014 yılında Şili’de aldığı şirket ile Güney Amerika pazarına güçlü bir giriş yapmıştır.

Kartepe İşletme Grup Müdürlüğü "Teknoloji ve Teknik Hizmetler " departmanında görevlendirilmek üzere "Elektrik Bakım Teknisyeni" olarak görevlendirmek üzere,
•Tercihen ön lisans ya da meslek lisesi elektrik bölümlerinden mezun,
•Fabrika bakımı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,
•Trafo, kompresör, hidrofor, soğutma- ısıtma üniteleri vb. yardımcı tesislerin bakım ve arızalarında tecrübeli,
•Kocaeli veya Sakarya civarında ikamet eden,
•İletişim beceresi güçlü ve takım çalışmasına yatkın,
•25-35 yaş aralığında,
•Askerlik hizmetini tamamlamış
takım arkadaşı arıyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2442396


Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 2442396 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Plastik - PVC Doğrama - Teknisyen

Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

EGE PROFİL

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?