1. Mavi Işık Plus
  2. Halkla İlişkiler Personeli

Halkla İlişkiler Personeli

Mavi Işık Plus

Firmamız 15 yıldır Türkiye genelinde Ankara Antalya Kayseri İzmir ve Konya illerinde estetik ve güzellik sektöründe hizmet veren Türkiye nin bu anlamda kurumsal kalite ve hizmet standartlarını oluşturmuş Poliklinik ve güzellik merkezleri ile mavi ışık markası altında hizmet veren marka ağına sahip bir işletme yapısıdır.
Polikliniklerimiz ve güzellik merkezlerimize takım ve ekip çalışmasına uyumlu , kariyer hedefli gelişime açık müşteri ile iletişimi kuvvetli müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek halkla ilişkiler uzmanı alımı yapılacaktır.
kariyer hedefi olan personellerin şirket içi diğer kadrolara geçişleri için şirket içi gelişime yönelik olarak günlük eğitim çalışmaları yapılarak şirket içi yükselmelerine imkan verilmektedir.
Firma telefonları yoğun olduğundan lütfen başvurunuz sonrası size gönderilecek olan firma cep telefonlarından ilgililere ulaşabilirsiniz.

Ücretlendirme minimum asgari ücret - 3000 tl arasıdır. maaş yüz yüze görüşmelerde netleşecektir.

İRTİBAT ve GÖRÜŞME İÇİN YETKİLİ kişilerin TELEFON VE ADRESLERİ : Ön görüşmeler aşağıda belirtilen işyeri adreslerinde her gün 19.30 kadar devam etmektedir. randevu almadan özgeçmişiniz ile birlikte lütfen şubelerimize müracaat ediniz.

ANKARA Bahçelievler ve kizılay şubeleri için Barbaros Baz Ile 0 532 548 14 08 .numarali telefonlarimizdan görüşebilirsiniz.

Bahvelievler görüşme adresi 7. cadde 47/2 Bahçelievler
Kızılay görusme adresi : GMK Bulvarı 7/7 Kızılay Ankara

İZMİR subesi için Barbaros Baz 0 532 548 14 08

Şair Eşref Bulvarı no:65 kat:3 d:6 Alsancak/İZMİR

ANTALYA Barbaros Baz 0 532 548 14 08 Yeşilbahçe mah. Metin kasapoğlu cad. 2.Baysal apt. 67/9 Muratpaşa/ANTALYA

kariyer hedefi olan personellerin şirket içi diğer kadrolara geçişleri için şirket içi gelişime yönelik olarak günlük eğitim çalışmaları yapılarak şirket içi yükselmelerine imkan verilmektedir.
Firma telefonları yoğun olduğundan lütfen başvurunuz sonrası size gönderilecek olan firma cep telefonlarından ilgililere ulaşabilirsiniz

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2701382


Kadın veya Erkek No: 2701382 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

Halkla İlişkiler Personeli Ankara Halkla İlişkiler Personeli Antalya Halkla İlişkiler Personeli İzmir Halkla İlişkiler Personeli Halkla İlişkiler Personel


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Mavi Işık Plus

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?