1. Alpay Sürücü Kursu
  2. Kurum Müdürü (Bayan)

Kurum Müdürü (Bayan)

Alpay Sürücü Kursu

Yalova - Merkez 15-04-2019
Kursumuza ;
Kısa zamanda duruma vakıf olacak donanımlı, diksiyonu düzgün, aktif ve hareketli iş hayatına uyum sağlayabilecek, çok sıkı iş takibi yapabilecek 4 YILLIK LİSANS MEZUNU genel iş tecrübesi olan bayan kurum müdürü alınacaktır.

İş tanımı olarak ;
Kurumun genel işleyişini sürekli takip edecek, Ön muhasebeyi , Evrak işlerini ,Direksiyon eğitimlerini ,Halkla ilişkileri sürekli takip edecek kısacası kurumda yürüyen işlerin en doğru şekilde işleyip işlemediğini an ve an takip edecek ÇOK DİSİPLİNLİ bir kurum müdürü arıyoruz. En önemli husus ise kesinlikle uzun süreli çalışmayı hedefleyen farklı kariyer hedefleri olmayan arkadaşların baş vuru yapmasını önemle rica ederiz.Kurumumuz özel öğretim kurumu olduğundan çalışan her arkadaşımız ile iş sözleşmesi yaparak çalışma izin onayını valilikten almak zorundayız.Geçici iş arayanlar lütfen başvuru yapmasınlar.Biz uzun süreli çalışacak tüm işleyişi kısa sürede öğrenecek kuruma katkı sağlayacak bir iş arkadaşı arıyoruz. BAŞVURULARIN FOTOĞRAFLI OLMASINI RİCA EDİYORUZ.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2667617


Kadın 24 - 45 arası No: 2667617 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Eğitim - Yönetim

İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Alpay Sürücü Kursu

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?