1. Raudi Mobilya
  2. Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi

Raudi Mobilya

Firmamız Batman ili merkezlidir.
Firmamızın Doğu Anadolu Saha Satış Temsilciği görevinde çalışmak üzere Tercihen Yerleşik ve Tecrübeli saha temsilcileri aramaktadır. Aranan kriterler aşağıdaki gibidir.

Asgari Kriteler
1- B sınıfı ehliyet ve sürüş deneyimi
2- Seyahat engeli olmayacak.
3- En az ön lisans mezunu (Sektörel deneyim durumununda bu şart Lise düzeyine çekilebilir)
4- Şirket Merkezimiz Batman olmakla beraber, çalışma sahasına yakın olması açısından Erzurum, Elazığ, Bayburt, Erzincan, Tunceli, Bayburt, Iğdır, Van illerinden birinde yerleşik olan adaylar tercih edilebilir.

Tercih Sebepleri
1- Halı Sektörü konusunda deneyim. Firmamız Türkiye'nin en büyük halı markalarından 3'ünün distribütörlüğünü yapmaktadır. Yerleşik bir bayi ağımız bulunmakla birlikte bu ağı geliştirmek, güçlendirmek onlara daha iyi hizmet vermek ve onların performansını artırmak yeteneklerini satış temsilci adayımızda aramaktayız.

2- Halı Sektöründe müşteri portföyü. Satış temsilcisi adayının, halı sektöründe daha önce satışçılık yapmış olması ve burada bayilik/ler vermiş olması adayı tercih etmemizde ve ücret konusunda daha fazla taviz vermemizde önemli bir kriterdir.

3- Halı sektöründe deneyimi olmamakla beraber, ikna kabiliyetine, müşteri ilişkilerine güvenen bu konularda kendini yetenekli gören genç arkadaşlarımız da başvuru yapabilir. Bu durumda da daha önce kurumsal firmalarda çalışmış olmak, hedefli çalışma sistemine uyumlu olmak, temel işletme bilgilerine sahip, girişken, cesur kişiler, sipariş fişi, çek - senet vs hakkında bilgili olmaları, genel kültür gibi kriteler göz önünde bulundurularak mülakata davet edilecektir.

4- Firmamızın aynı zamanda bir mobilya fabrikasıdır. Mobilya sektöründe toptan satış, bayilik pörtföyü olan kişilerde ayrıca tercih edilebilir.

Ücret
1- Firmamızda asgari ücretin üstünde ücret, sigorta, araç, prim, yemek imkanları sunmaktadır.
2- Firmamız deneme süresini geçen çalışanlarıyla uzun süre çalışmaktadır. Bu bölgeye daha önce bakan arkadaşımızın 10 yılı aşkın kıdemi bulunmaktaydı. (vefat etmesi sebebiyle yollarımız ayrıldı)


Başvuru:
Başvurularınız da olabildiğince detay vermeniz

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2629115


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 2629115 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Toptancılık - Satış Temsilcisi, Mobilya - Satış Temsilcisi

Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Raudi Mobilya

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?