Isparta iş ilanları

eleman.net'te!
Örn: Muhasebe Elemanı, Şoför, Makine Mühendisi, Web Developer

Isparta iş ilanları


İş Alarmınızı Oluşturun !

Aramanıza uygun yeni iş ilanları yayınlandığında, sizin belirlediğiniz sürede eposta ile bilgilendirme yapabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Üyelerimizden;

Bundan 3 hafta önce üniversite eğitimimi bitirip Ankara'ya kesin dönüş yaptım ve KPSS sınavına hazırlanacağım bu sene en az 1 yıl çalışmayı düşündüğüm ve bunun için 1 hafta boyunca sayfanızda bir çok iş ilanına başvurdum, görüşmelere çağrıldım. 1 haftalık arayışın sonunda tam da aradığım gibi maddi-manevi beni mutlu eden işi sizin aracılığınızla buldum.

2 haftadır işime gayet mutlu bir şekilde gidip geliyorum. İşimiz gereği bir çok eleman ilanımız oluyor ve yine sayfanıza verdiğimiz ilanlar ile bir çok eleman aldık.

Geçen hafta da abim iş arıyordu ve yine sayfanızdan ilanlara baktım ve abim için firmaları aradım. Şansımıza ilk görüşmeye gittiğimiz yerden de abim için yine maddi-manevi tatmin edici bir iş bulup olumlu sonuç aldık ve bugun abimde ilk iş gününe başladı. Sanırım bu duruma en çok annem sevindi. Ailemiz olarak çok rahatladık. Sizlere, bu sitenin yapımında ve devamında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ebru G. / Ankara
Tüm Yorumlar
Korozo Ambalaj
YAPI KREDİ BANKASI
Atasun Optik
İdealSeramik
Edirne Kırkpınar Lokantaları
Penti
DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş.
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ
PAMUKKALE TURİZM Genel Müdürlüğü
ŞENPİLİÇ
KAVRAM DERSANELERİ
Ramiz Gıda A.Ş.
İPEK MOBİLYA BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
İMES İşletme Kooperatifi
Beğendik Mağazaları
MUDO
KEKLİK HAZIR BETON
DAIKIN
Pizza Pizza Delivery
Eleman.net