MNG KARGO

Nakliyat / Taşımacılık İstanbul Avrupa mngkargo.com.tr
MNG KARGO İş İlanları
Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı
MNG KARGO Hakkında

MNG KARGO

HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan MNG Kargo 800’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 25 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 9000’e yakın çalışanı, 2200’den fazla kara taşıma aracı ve sektörün ilk AR-GE Merkezi ile hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin lider kargo şirketlerindendir.
Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan, sektöre kazandırdığı yenilikler, teknolojik yatırımlar ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmıştır. MNG Kargo, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla teknolojik yatırım ve donanım, yüksek deneyim, sürat, kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını ileri düzeyde oluşturarak Türkiye’ye hak ettiği standartlarda kargo hizmeti sunmaktadır.

MNG Kargo İnsan Kaynaklarına yönelik hedefleri ve stratejileri belirlerken kurumun iş planlarının yanı sıra ulusal ve küresel ekonominin oluşturduğu ortamı, faaliyet gösterdiği sektörün şartlarını ve önceliklerini de göz önünde bulundurmaktadır.

İnsan ilişkileri güçlü, sürekli gelişime verimliliğe odaklanan rekabetçi ekip çalışmasının değerine inanan kadrosuyla MNG Kargo güler yüzlü, güvenilir, çözüm odaklı, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirilebildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedeflemektedir.

Her alanda her zaman iyileştirmeyi benimsemiş olan yönetim anlayışıyla, en değerli kaynağı olan çalışanlarına da destek olmayı amaçlayan çeşitli projeler geliştirmekte, çalışanlarının kişisel gelişimine katkı sağlayıcı faaliyetler düzenlemekte, içsel motivasyonu yükseltmek amacıyla etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri oluşturmakta ve işe alım aşamasından itibaren önü açık bir kariyer planlaması fırsatı sunmaktadır

MNG KARGO iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. MNG KARGO iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. MNG KARGO iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12