MONTAJ OPERATÖRÜ

  • 19-01-2017
  • İzmir - Gaziemir , Manisa - Merkez
  • 20 - 35 arası

İşin Detayı

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İklimlendirme - Soğutma sektörü alanında üretim yapan global bir müşterimiz için '' Montaj Operatörü '' arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Kriterler :

- Endüstri Meslek Lisesi Mezunu (Tercihen Motor, Makine, Elektrik, Torna - Tesviye , Metal İşleri bölümü ) ya da MYO'nın İklimlendirme - Soğutma bölümü mezunu,
- Askerlik hizmetini tamamlamış,
- Tercihen montaj alanında deneyimli,
- Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık,
- El becerisi kuvvetli, el aletleri kullanabilen,Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 

  • Tam Zamanlı
  • İmalat - Üretim - Operatör
  • 2124890
  • 20
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
İlgili iş ilanları
Montaj Operatörü İzmir İLANI İNCELE
Adecco İzmir Hakkında

İsviçre, Zürih merkezli Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.600 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır...
Devamını Göster

MY STAFF
DEDEMAN HOLDİNG
ÖZDİLEK HOLDİNG
İSMET YILMAZ LOJİSTİK.
PRONET GÜVENLİK
Netlog Lojistik Grubu
C&A Moda Tic. A.Ş.
Hidrotam
Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş
Letafet
Ball Beverage Packaging
CMC - Customer Management Center
PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yazaki Otomotiv Yan Sanayi ve Tic. A.Ş.
AYGAZ
SGA Özel Güvenlik
Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.
Toyota Plaza ALJ
Kafkas Bilişim
Tatil Sepeti