Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş

Otomotiv Sakarya otokar.com.tr
Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş Hakkında

Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş

Koç Topluluğu şirketlerinden biri olan Otokar, 1963'ten bu yana kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel çözümleri, Sakarya’daki 552.000 m²’lik alana kurulu fabrikasında 2000’den fazla çalışanı ile birlikte üretiyor .
Faaliyet alanları içerisinde otomotiv ve savunma sanayi bulunan Otokar; 5 kıtada, 60’tan fazla ülkede kullanıcıları ile buluşuyor.
Otokar, toplu taşımacılık alanında otobüs, nakliye ve lojistik sektörü için semi-treyler ve hafif kamyon, savunma sanayii için paletli zırhlı araçlar ve kule sistemleri üretiyor. Otokar, Türkiye’nin milli ana muharebe tankı Altay’ın da ana yüklenicisi konumundadır.

Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12